Sklep wędkarski warszawa, jaki polecacie?

Sklep wędkarski warszawa, jaki polecacie?

Dzień dobry.
Kolega robi woblery rękodzieła. Proponuję mu ich sprzedaż, co o tym myślicie, wy fachowcy od tych spraw.

Czy mają szanse się sprzedać?

MaszPlus34

Posty: 14

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

LKC00

Posty: 19

 
Żeby sklep wędkarski uznać za sprawdzony, sam musisz go sprawdzić. My powiemy jedno, ty drugie. Jeśli jesteś z okolic Gdańska pisz na pw, postaram się odpowiedzieć. Możesz też zerknąć tutaj http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html.

Kitas

Posty: 13

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

czesiek45

Posty: 9

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy znajdziesz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, dzisiaj jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już dużo więcej od tamtej pory.

umberko3

Posty: 20

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

nevya22

Posty: 27

 
Jeśli chce się złowić prawdziwe okazy, trzeba postawić na woblery rękodzieła. Inną drogą się nie da. Te są dopracowywane z maksymalną pieczołowitością, dlatego są skuteczne w naszych wodach. Czasy błystek się skończyły i nie ma co na nie liczyć w naszych polskich wodach.

Yuri20

Posty: 19

 
Gwoli ścisłości. Jeżeli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Wobec tego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się weselić renomą w małych kręgach.

TomekK

Posty: 39

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać olbrzymich pieniędzy.

Myślę, że nawet nieduży gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeżeli zakupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

kamillysiakk

Posty: 36

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, ale sporo z nich podarowałem znajomym. Są niesłychanie zadowoleni. Przede wszystkim z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

batmann

Posty: 9