Strona główna > Sport i Turystyka > Wędkarstwo > czarter jachtów Szczecin, poszukuję

czarter jachtów Szczecin, poszukuję

czarter jachtów Szczecin, poszukuję

Wiecie może, kto oferuje czarter jachtów Szczecin? Zależy mi na rejsach 14 - dniowych. Może znacie firmę, która ma korzystne ceny i dobrze wyposażone jachty?

Ventooo1

Posty: 3

 
Czarter jachtów w Szczecinie oferuje ta firma http://www.czartery-polska.pl. Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Nowoczesne i w pełni wyposażone jachty możesz wynająć za malutkie pieniądze. Sprawdźcie sobie ich ofertę.

Michaś

Posty: 9

 
Może pomyślicie nad czarterem Bałtyk? Takie wakacje są pełne atrakcji. Wiele jest portów, więc spokojnie można dopłynąć do brzegu. Bałtyk ma wiele przepięknych miejsc, więc warto je odwiedzić chociaż raz.

warter88

Posty: 9

 
Dużo firm proponuje czarter Szczecin, jednakże pożądane byłoby przejrzeć całą ofertę przeróżnych firm. Nieraz możemy odszukać fajniejsze jachty za mniejszą cenę i z pełnym wyposażeniem.

namok

Posty: 6

 
Na wakacjach warto skorzystać z czarter jachtów Szczecin. Dobrze jest znaleźć firmę, która oferuje najnowsze jachty i w pełni wyposażone. Takich firm jest wiele, dlatego warto czytać opinie w internecie.

wom_ww

Posty: 9

 
Wiele firm oferuje czarter Szczecin, jednak warto przejrzeć całą ofertę różnych firm. Niekiedy możemy znaleźć fajniejsze jachty za mniejszą cenę i z pełnym wyposażeniem.

Zdzichu 

Posty: 7

 
Możecie znaleźć sobie czarter Świnoujście. Jest to znakomity początek trasy. Można udać się w bardzo fajny rejs i poznać wszystkie najpiękniejsze miejsca Bałtyku. W zależności od firm, jachty są bardzo dobrze wyposażone. Warto jest skorzystać z czarteru na wakacjach.

Kitas

Posty: 18

 
Czarter Szczecin niesłychanie się opłaca. Fajnie jest wypłynąć w rejs na kilka dni i odkryć ładne miejsca Bałtyku. Jachty są w pełni wyposażone, więc nie musimy się o nic martwić. Musicie spróbować takiego rejsu, albowiem rzeczywiście warto.

labuh

Posty: 7

 
Wydaje mi się, iż czarter jachtów Bałtyk niesłychanie się opłaca. Niskie są ceny, a jachty są w pełni wyposażone. Jeśli nie chcecie pływać kilka dni, możecie wynająć jacht na jeden dzień.

wisła1905

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że na wakacje powinniście spróbować. Dużo jest firm, które oferują czarter jachtów Świnoujście. Musicie dobrze zapoznać się z ofertami i wybrać najlepszą z nich. W internecie pełno takich firm się ogłasza.

oligard

Posty: 8