Strona główna > Sport i Turystyka > Wędkarstwo > Spływy Krutynia, gdzie się udać?

Spływy Krutynia, gdzie się udać?

Spływy Krutynia, gdzie się udać?

Dzień dobry. Czy wybierając Krutynię i kajaki udało Wam się stosownie wypocząć?

Jestem niezwykle ciekaw.

czertes

Posty: 21

 
Brałam pod spostrzeżenie inne rodzaje wakacyjnych wypadów. Lecz spływy kajakowe Krutynią miały najwięcej plusów i stosownie żadnych minusów. Trzeba przyznać, iż oferty niektórych firm organizujących spływy potrafią szybko do siebie przekonać :)

Gracjaa4

Posty: 27

 
Krutynia i kajaki kojarzy mi się z firmą http://www.splywy.pl/krutynia/, jaka organizuje naprawdę doskonałe spływy kajakowe wielodniowe. Przekonaliśmy się o tym na własnym przykładzie i nie ma się naprawdę do czego przyczepić. Zwróćcie spostrzeżenie na ich atrakcyjną cenę spływu, a zarówno liczbę zadowolonych klientów, bo ta przekracza naprawdę wszelkie wyobrażenia :-)

Alfonsik5

Posty: 20

 
Czytałem o tym, że spływy kajakowe Krutynią są tanie, lecz nie wyobrażałem sobie, że aż do tego stopnia. Byłem niesamowicie pozytywnie zaskoczony ofertą cenową jednego z organizatorów takiego pobytu. Widzę, że będę częstym bywalcem tej okolicy i zachęcę zarówno znajomych.

johncena67

Posty: 23

 
Od dłuższego czasu Krutynia i kajaki kojarzą mi się mimowolnie :) To akurat sławne miejsce, w którym organizowane są zarówno krótsze, jak i dłuższe spływy kajakowe. Wspólnie z mężem i dziećmi uczestniczyliśmy w kilkudniowym spływie kajakowym. Polecamy!

Pendrzec

Posty: 19

 
Co roku wspólnie z grupą znajomych wybieramy spływy Krutynią, które są rewelacyjną formą spędzania wolnego czasu. Staramy się w ten sposób zagospodarować zarówno weekend, jak i czasami wybrać się nawet na cały tydzień, gdy podróżujemy kajakami. Polecam wszystkim!

codePerformance

Posty: 17

 
Przez dłuższy czas interesowało mnie już to, w jaki sposób wyglądają spływy Krutynią, niemniej jednak kilka dni temu spotkałem koleżankę, jaka opowiedziała mi wszystko od A do Z. Mogę Wam podpowiedzieć, jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, albowiem widzę, że jest tu dużo odpowiedzi, które wyjaśniają rzeczywiście dużo kwestii.

Iwona3

Posty: 22