Strona główna > Sport i Turystyka > Wędkarstwo > regaty żeglarskie na mazurach promocje

regaty żeglarskie na mazurach promocje

regaty żeglarskie na mazurach promocje

Jak oceniacie imprezy integracyjne na Mazurach i jaki ich format możecie polecić dopiero rozkręcającemu się biznesowi?

Fowl1990

Posty: 22

 
Popytaj o referencje i zadzwoń do firm, które już były na podobnej do twojej integracji. Szybko dowiesz się, czy warto skorzystać z oferty.

cough76

Posty: 19

 
U mnie od dwóch lat firma organizuje imprezy integracyjne na Mazurach i nikt się nie zwolnił, chociaż u konkurencji często są lepsze stawki. Zespół się jednak zgrał, a w pracy jest perfekcyjna atmosfera.

cough76

Posty: 24

 
Najlepszą ofertę na Mazurach związaną z turystyką wodną ma blumania.pl. Ludzie, którzy tam pracują wychowali się nad wodą, znają żagle, jak własną kieszeń. Moja firma zorganizowała z nimi jubileusz połączony z regatami żeglarskimi. Widać, że z głową wszystko zrobione, bezpiecznie, nikt się nie bał, nawet koleżanki, które tylko przed biurkiem siedzą :)

zimek123456

Posty: 33

 
Trzy dni to idealny okres na imprezę integracyjną. Dłużej i krócej nie ma sensu. Ja lubię też szkolenia na wydarzeniach integracyjnych, które uczą czegoś porządnego no i oczywiście spotkania nieformalne, bo można naprawdę pogadać.

Dervyl

Posty: 16

 
Tylko blumania.pl, jeżeli chodzi o Mazury. Mieliśmy super ośrodek, od razu po wyjściu jezioro (kameralnie). Żarcie klasyka, za to rejs statkiem i regaty żeglarskie to dopiero emocje :) Dużo przyjaźni w pracy i po pracy się nawiązało, z czego jestem najbardziej zadowolony.

Gindzio56

Posty: 16

 
Na Mazurach oczywiście sporty wodne wszelkiego typu sprawdzą się najlepiej, jeżeli chodzi o integrację.

Wojciech24

Posty: 13

 
Fajnie jest połączyć rywalizację z lżejszym wypoczynkiem. U mnie po imprezach integracyjnych zawsze są przemieszenia na stanowiskach i sporo awansów, więc warto się od czasu do czasu wykazać moim zdaniem. Byliśmy raz na Mazurach, raz w górach i przyznam, że sporty wodne znacznie ciekawsze, głównie latem. Teraz w modzie regaty żeglarskie, więc korzystaj :)

yarofe

Posty: 26