wyprawy rowerowe mtb podkarpackie, szukam

wyprawy rowerowe mtb podkarpackie, szukam

Poszukuje profesjonalnej wypożyczalni rowerów w Dębicy. Jeśli znacie kogoś, kto ma dobrze przygotowany sprzęt to dajcie znać.

Boss

Posty: 1

 
Polecam wypożyczalnie rowerów elektrycznych w Dębicy ze strony https://enduro-trips.pl. Tutaj odszukacie dokładnie to wszystko, co jest Wam konieczne na wyprawy.

micko

Posty: 7

 
Bez problemów można znaleźć wycieczkę na rowerach górskich dopasowaną wieloma kryteriami do siebie. Można wybierać trasy trudniejsze jak i łatwiejsze. Są krótsze i dłuższe. Jest tego bardzo, ale to bardzo dużo.

Marioleczka

Posty: 8

 
Korzystałem z wyjazdów rowerowych po Małopolsce i jestem zadowolony. Trasy były bardzo różne, dlatego dopasowanie ich do swoich potrzeb nie było wcale trudne.

wisła1905

Posty: 11

 
Korzystałem z oferty firmy, jaka organizowała wycieczki rowerowe po Sudetach i to była super przygoda. Mnie się bardzo podobało, albowiem lubię przyrodę, a do tego lubię jeździć na rowerach. Tutaj miałem połączenie jednego i drugiego i były to niezapomniane chwile.

labuh

Posty: 14

 
Byłem na wycieczce na rowerach eklektycznych i było super. Nie jestem miłośnikiem długiej jazdy, albowiem kondycji też nie mam, niemniej jednak elektryczny rower to całkowicie inna bajka.

BBGGRR2

Posty: 4

 
Korzystałem z oferty firmy, która organizowała wycieczki rowerowe po Sudetach i to była super przygoda. Mnie się bardzo podobało, bo lubię przyrodę, a do tego lubię jeździć na rowerach. Tutaj miałem połączenie jednego i drugiego i były to niezapomniane chwile.

englandrm

Posty: 8