Strona główna > Sport i Turystyka > Wczasy > coraltravel w krakowie, salon firmowy ?

coraltravel w krakowie, salon firmowy ?

coraltravel w krakowie, salon firmowy ?

Zna ktoś biuro podróży z Krakowa coral travel? Planujemy z nimi wyjazd wakacyjny i chce zebrać o nich opinie. Dajcie znać.

dada45

Posty: 1

 
Według mnie obecnie w grę wchodzi tylko samochód. Zauważcie, iż do Grecji będziecie jechać dobę, a samolotem będziecie tam za dwie godziny. Po co się męczyć? Przy dzisiejszych cenach paliwa jest to bardzo kosztowne, wobec tego lepszym rozwiązaniem jest obserwować tanie oferty na zorganizowane wyjazdy, albowiem to się opłaca niezwyklej.

transerwis

Posty: 2

 
Jeśli ktoś jedzie z dziećmi to warto sprawdzić terminy tak żeby nie było tam czterdziestu stopni w cieniu, bo to już przyjemne nie jest dla nikogo z naszej rodziny.

urszulka

Posty: 4

 
Chcieliśmy z rodziną pojechać do Bułgarii, ale nie za bardzo znamy jakikolwiek obcy język i nie wiem czy czulibyśmy się tam komfortowo. Tym niezwyklej, że w Bułgarii trzeba znać rosyjski albo niemiecki.

Yuri20

Posty: 14

 
Jeździłem wiele razy na wakacje w góry albo nad morze i zawsze człowiek się zastanawiał czy będzie padać czy nie? Dzisiaj wybieram wczasy poza granicami kraju i jestem zadowolony.

pawel253

Posty: 5

 
Z tego, co słyszałem to w Krakowie coraltravel działa w jednej z galerii. Mają to wszystko opisane na swojej stronie internetowej https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175. Pożądane byłoby się z nimi w tej sprawie skontaktować.

orange777

Posty: 11

 
Według mnie dzisiaj w grę wchodzi tylko samochód. Zauważcie, że do Grecji będziecie jechać dobę, a samolotem będziecie tam za dwie godziny. Po co się męczyć? Przy dzisiejszych cenach paliwa jest to bardzo kosztowne, dlatego lepszym rozwiązaniem jest obserwować tanie oferty na zorganizowane wyjazdy, bo to się opłaca bardziej.

Booss23

Posty: 6