zdrowy tryb życia, gdzie warto

zdrowy tryb życia, gdzie warto

Chciałabym zacząć prowadzić zdrowy tryb życia, lecz kompletnie nie wiem za co się zabrać. Znacie jakieś ciekawe portale internetowe na których umieszczane są informację o wszytskim co zdrowe?

dominikk6

Posty: 2

 
Zdrowe odżywianie jest najważniejsze, kiedy chcesz zrzucić kilka kilogramów. Popatrz na różnych serwisach internetowych, jak się zdrowo odżywiać, jak ćwiczyć itp.

Jimer66

Posty: 4

 
Zdrowe odżywianie jest super. Ja swoją przygodę zaczęłam już bardzo dawno temu i powiem wam, że czuję się o niebo lepiej. Wcześniej nie miałam na nic siły i nic mi się nie chciało, teraz jestem wulkanem energii.

Kruk

Posty: 3

 
Zdrowie jest najważniejsze, musimy o nie dbać każdego dnia, dlatego warto jest zadbać o to co jemy i pijemy podczas całego dnia.

mniszekk6

Posty: 2

 
Oczywiście porady medycznie znajdziecie na tej stronie http://kompendium-med.pl. Jest to idealny portal dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia lub dla takich, które dopiero planują zacząć zadbać o siebie. Często wlatują nowe artykuły, więc jest co czytać.

Gruby_56

Posty: 4

 
W dzisiejszych czas wiele osób prowadzi takie strony internetowe. Jednak czasami nam się zdarzy tylko, że jakaś strona o medycynie nas zainspiruje i zostajemy tam na dłużej. Ja kilka razy tak miałąm i teraz cały czas przesiaduję na jednej stronie.

Miki

Posty: 23