Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Uroda i Zdrowie > Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Ciągle szukam i eksperymentuję, ale drogie nie zawsze znaczy dobre, więc jeśli macie jakieś nowe marki, które się pojawiają to dajcie znać.
Dajcie znać co obecnie staje się popularne jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne, ale takie które można kupić w drogeriach? czy jakaś nowa marka się pojawiła? Na co ewentualnie można będzie zwrócić uwagę?

Adnidaaw

Posty: 1

 
Wiadomo, że profesjonalne kosmetyki są bardziej skuteczne, bo fryzjer nie może sobie pozwolić na wpadki, więc jeśli chcesz efektu to lepsze będą te przeznaczone dla fryzjerów.

TomekK

Posty: 17

 
Myślę, że jest spora baza produktów przygotowywanych z myślą o pielęgnacji włosów, więc jak się temu bliżej przyjrzysz to też dla siebie coś tam sensownego będziesz w stanie wybrać z tych różnych produktów.

SkinNer7

Posty: 29

 
Jak uda się poszukać dobrych kosmetyków to możliwe, że ta pielęgnacja okaże się łatwiejsza i będzie można także liczyć na dobre efekty, więc warto będzie taką kwestię mieć na uwadze.

Lupusx 

Posty: 6

 
Staraj się brać pod uwagę te marki, które nie robią masowo produktów, ale stawiają na wysoką jakość i starają się przygotowywać właśnie takie produkty, które przygotowywane będą na przykład dla fryzjerów.

Marko

Posty: 9

 
Taka seria jak Prosalon https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/"> od Chantal
jest przeznaczona dla osób, które chcą zadbać o włosy. Zarówno szampony jak i odżywki w sprayu bez spłukiwania.

rolniki

Posty: 17

 
Kosmetyki typowo fryzjerskie na pewno będą najlepszym wyborem ponieważ dzięki temu efekty będą widoczne od razu.

Różyczka

Posty: 8

 
Staraj się sprawdzać różne serie kosmetyków. Ten rynek ma się całkiem nieźle, różne produkty będzie można spotkać więc też będzie okazja coś tam wybrać właściwego.

Gabat

Posty: 3

 
Jak poszukasz dobrych produktów to na pewno pielęgnacja włosów będzie skuteczniejsza.

DobreSlowo

Posty: 4

 
Staraj się sprawdzić różnych producentów, ponieważ firmy przygotowują swoje linie kosmetyków profesjonalnych i jak uda się z nimi zapoznać to faktycznie coś tam uda się dobrać.

DobreSlowo

Posty: 22