Strona główna > Firmy > Szycie na wymiar > realizacja własnych projektów szycie, szukam !

realizacja własnych projektów szycie, szukam !

realizacja własnych projektów szycie, szukam !

Wiecie może gdzie będę mogła realizować swoje projekty, na szycie zabawek?

Dobruśw90

Posty: 4

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Wacław

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o zakłady z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, iż kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, iż moja córka tak niezmiernie polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

gruszeczka45

Posty: 3

 
Mnóstwo stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś odszukasz.

andrew66

Posty: 9

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

tigra32

Posty: 14

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być naprawdę oryginalne. Najlepiej jest, żebyś sama zrobiła go własnoręcznie, jeżeli nie masz umiejętności to możesz sięgnąć z licznych stron internetowych.

waclawk6

Posty: 11

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, że to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

Joe

Posty: 12