Strona główna > Dom dla każdego > Solary > Jakie rolety są godne polecenia?

Jakie rolety są godne polecenia?

Jakie rolety są godne polecenia?

Witam serdecznie. Czy kluczowe znaczenie ma producent karniszy? Jestem na etapie ich wyboru, więc przydałyby się rady.

Czarek

Posty: 17

 
Cześć. Jako właściciel sklepu dość wielokrotnie rozglądałem się za hurtowniami karniszy, które musiałem zmieniać z powodu zbyt wysokich cen lub po prostu nieodpowiedniej jakości produktów, które nie spełniały nie tylko moich wymagań, lecz także klientów niezadowolonych z zakupów. Dla bardziej wymagających klientów zawsze polecam karnisze metalowe.

Skrzypekq4

Posty: 37

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, ale do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie teraz podzielam jej zdanie, bo bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

kojot14

Posty: 33

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, natomiast prędko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

stanhold43

Posty: 18

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza należałoby pomyśleć czy w naszym wypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była niesłychanie mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, lecz prędko udało mi się odszukać rozwiązanie.

PucH212

Posty: 29

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, iż kupując sporą liczba karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć zarówno problemów z szerokim wyborem.

Zbyszek

Posty: 23

 
Dzień dobry. W sumie nie wyobrażam sobie ludzi, którzy nie korzystają z karniszy. Przecież to praktyczne rozwiązanie, jakie pozwala zastosować firankę bądź zasłonę.

Ma walory zarówno estetyczne, jak i może w atrakcyjny sposób uchronić przed nadmiernym oświetleniem, wścibskimi sąsiadami i po prostu nadać charakter pomieszczeniu.

Damiano

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Nie mam wątpliwości, że każdy producent karniszy będzie dobry pod warunkiem, że do wykonania swoich produktów wykorzysta wysokiej jakości materiały. W mojej opinii warto zajrzeć do http://www.studio-dekor.pl, gdzie znajdziemy tylko najlepszych producentów.

showmemore43

Posty: 25

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z których mogłem wybierać, ale się udało.

repta32

Posty: 26

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, iż tylko sprawdzony producent karniszy jest w stanie zapewnić satysfakcjonującą jakość produktów. Znajomy kupił karnisze z nieco wątpliwego źródła i aktualnie narzeka, bowiem nie nadają się ona do zupełnie niczego oprócz do wymiany. Warto nie powielać takich błędów.

bezi2

Posty: 14