Poszukuje dobrej jakości sprzętu!

Poszukuje dobrej jakości sprzętu!

Hej, organizuje gigantyczne przyjęcie i zależy mi na wynajęciu oświetlenia dekoracyjnego, możecie powiedzieć skąd takowe wynajmę?

Gucio

Posty: 22

 
Poszukuje dekoracyjnego oświetlenia na ślub siostry. Mam jej załatwić to, gdyż ona nie ma już na to czasu. Chcę aby wszystko było jak najlepiej, nie chcę jej zawieść. Proszę was dlatego abyście polecili mi dobra firmę, która zajmuje się wypożyczaniem oświetlenia.

Czekam z niecierpliwością na informacje, z góry serdecznie za nie dziękuję i pozdrawiam.

Boss

Posty: 18

 
Poszukuje sprzętu na imprezę, nie mogę jednakże nigdzie odnaleźć firmy, która zajmuje się wypożyczeniem takich rzeczy. Będę wam wdzięczny jeśli powiecie mi gdzie najlepiej się udać w celu pożyczenia oświetlenia dekoracyjnego oraz nagłośnienia. Czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje. Zależy mi na szybkich odpowiedziach. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

SStasiol

Posty: 42

 
Niezmiernie dobra firma jest w Krakowie, wiem to ponieważ mój chłopak wypożyczał od niej oświetlenie dekoracyjne na swoja osiemnastkę. Z tego co pamiętam niezmiernie mało zapłacił za wypożyczenie. Można wejść na stronę http://www.pstsystem.pl/oferta/oswietlenie-dekoracyjne i dowiedzieć się z niej więcej informacji.

Pozdrawiam, mam nadzieję, iż pomogłam.

Wygodniśś

Posty: 38

 
Bardzo dobra firma jest w Krakowie, wiem to gdyż mój chłopak wypożyczał od niej oświetlenie dekoracyjne na swoja osiemnastkę. Z tego co pamiętam bardzo mało zapłacił za wypożyczenie. Można wejść na stronę http://www.pstsystem.pl/oferta/oswietlenie-dekoracyjne i dowiedzieć się z niej więcej informacji.

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłam.

Trener

Posty: 17

 
Sporo ludzi doradza mi abym wynajęła na imprezę nagłośnienie oraz oświetlenie dekoracyjne, ponieważ chcą aby impreza była niezapomniana. Mogłabym to wykonać jeżeli coś takiego jest dostępne w przyzwoitej cenie. Możecie powiedzieć mi ile kosztuje wypożyczanie takiego sprzętu na jedną noc?

Czekam na szczere odpowiedzi, z góry za nie dziękuję i pozdrawiam.

HKrokiew

Posty: 28

 
Dzień dobry,

Moja córka również bierze wesele, urządzam jej sale weselną i postanowiłam, że wynajmę iluminacje świetlne dla poprawy nastroju. Zależy mi przede wszystkim na jakości oraz cenie. Chcę aby ślub w Warszawie było niezapomniana chwilą dla mojego dziecka. Może polecicie mi takową firmę?

Z góry dziękuję.

Fowl1990

Posty: 29