tania oprawa sufitowa

tania oprawa sufitowa

Ludzie moi mili, gdzie kupujecie żarówki? ;) Chodzi mi o lepsze żarówki z systemem LED. Szukam pewnego sklepu z takim właśnie asortymentem.

tajWoj

Posty: 20

 
Teraz jak jest tak długo jasno to praktycznie w ogóle światła nie włączam w ciągu doby. Bez kitu:) Ale za jakiś czas znów wrócą ciemne popołudnia i smutna jesień i żarówka będzie chodzić już od 17 godziny...:(

Fowl1990

Posty: 22

 
Nie wiem jak tam w innych sklepach wyglądają ceny, ale moim zdaniem dość atrakcyjnie cenowo jest na stronie www.premiumlux.pl. Zamawiałem stąd parę razy i nie było żadnych problemów z dostawą. Zawsze towar był dostępny.

Hoteowo24h

Posty: 35

 
Po ile w ogóle można teraz kupić taką zwykłą żarówkę LED do salonu? Ciekaw jestem ile warto wydać za taką rzecz, żeby nie przepłacić, ale żeby też nie kupić jakiegoś badziewia co da za słabe światło.

cough76

Posty: 24

 
Tia, mi znajomy próbował wcisnąć ledy ostatnio, zachwalał strasznie. Jak mi się przepalą te co mam teraz to może nad ledami faktycznie pomyślę. Musiałbym tylko znaleźć jakiś dobry sklep z oświetleniem, żeby to były prawdziwe ledy...

Thaniell

Posty: 21

 
Kiedyś sprzedawałem takie systemy, ale to jeszcze były czasy, gdy w ogóle tego typu technologia raczkowała nad Wisłą. Teraz już można spokojnie kupić porządne ledy za w miarę rozsądne pieniądze. Nie jest to jakiś problem.

Smerfik

Posty: 24

 
Ostatnio to kupowałem żarówki, bo były w promocji w Tesco. Niby napisane że LED, ale ile w tym prawdy to trudno mi powiedzieć:)) Nie nagrzewają się jakoś mocno, ale lekko ciepłe się robią, to nie wiem czy to prawdziwy LED czy nie.

chchiyan

Posty: 20