Strona główna > Dom dla każdego > Solary > abażur, polecicie ?

abażur, polecicie ?

abażur, polecicie ?

Hej. Ciekawi mnie to czy ktokolwiek z Was zdecydował się na to, aby zainwestować w plafony sufitowe? Zarekomendujecie jakąś firmę, która takowe wykonuje? Pozdrawiam :-)

guru67

Posty: 4

 
Niezwykle długo zastanawiałem się nad tym, jakie rozety dekoracyjne będą odpowiadały moim potrzebom. Ostatecznie podjąłem decyzję, z której jestem zaspokojony.

Lupusx

Posty: 21

 
Po przeczytaniu Waszych opinii przekonuję się do tego, aby zastosować w swoim domu rozety dekoracyjne. Wcześniej miałem sporo wątpliwości w tym zakresie, które wyeliminowałem po lekturze Waszych dotychczasowych doświadczeń.

prostaczek4

Posty: 17

 
Najlepsze rozety dekoracyjne miałem okazję zamówić dzięki temu, iż udało mi się znaleźć ofertę tej firmy: http://www.rozety.net.pl. Polecam ją z pełną odpowiedzialnością!

Radziu

Posty: 12

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam sufity plafonowe. Nie ukrywam, że miałem wiele obaw, gdy podjąłem decyzję o wykorzystaniu właśnie takiego rozwiązania. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

MangoOo

Posty: 35

 
Moim zdaniem bardzo dużym potencjałem wyróżnia się plafon. Nie ukrywam, że stanowi on bardzo interesujący element dekoracyjny, który nierzadko dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Warren1987

Posty: 15

 
Nie mam wątpliwości, że przykładowo w salonie sufit podwieszany to bardzo dobre rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

czesiuuiu87

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że konkuruje pomiędzy sobą spore grono firm, które wykonują sufit podwieszany. Jednocześnie wychodzę z założenia, żę propozycje maksymalnie kilku przedsiębiorstw zasługują na wyróżnienie. Ogromne znaczenie ma jakość realizowanych prac.

Sagerrak

Posty: 42

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby Wasz sufit podwieszany został odpowiednio wykonany. Dzięki temu nie będą się pojawiały jakiekolwiek problemy w przyszłości. Ponadto macie możliwość poprowadzenia dodatkowych kabli właśnie nad sufitem, które będą absolutnie niewidoczne. Polecam takie rozwiązanie.

bajubaju

Posty: 12

 
Moim zdaniem bardzo dużym potencjałem wyróżnia się plafon. Nie ukrywam, iż stanowi on bardzo interesujący element dekoracyjny, który nierzadko dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

seruser

Posty: 8