ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

Szukam miejsca, gdzie będzie można liczyć na profesjonalną pomoc jeśli chodzi o medycynę chińską, tybetańską. Jeśli jesteście w stanie coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać gdzie taką pomoc można otrzymać. Jak możecie polecić jakąś przychodnię w tym wyspecjalizowaną to będę wdzięczny.

englandrm

Posty: 1

 
Niewątpliwie w medycynie chińskiej liczy się tradycja więc trzeba mieć kogoś kto zna tą tradycję i jest w stanie ją przekazać innym. To klucz do tego, by leczenie było efektywne.

Uleczek4

Posty: 6

 
Dobra przychodnia zaoferuje kompleksową pomoc więc szukanie kogoś kto jest w temacie będzie tutaj miało istotne znaczenie, warto mieć taką kwestię na uwadze.

Grabow12

Posty: 9

 
Mam wrażenie, że akurat w medycynie chińskiej doświadczenie ma ogromne znaczenie, warto mieć kogoś kto będzie w stanie to swoimi działaniami potwierdzić.

Garguł12

Posty: 2

 
Na pewno oferta www.przychodnianarantem.pl wypada świetnie i można na nich liczyć. Świetne miejsce z doświadczonym personelem, który ma uprawnienia medyczne także w Polsce obowiązujące.

namok

Posty: 4

 
Jak dla mnie chińska medycyna to świetna opcja, ale jak faktycznie ktoś zna temat i będzie w stanie indywidualnie podejść do takiego leczenia, by były efekty.

dobryrd

Posty: 6

 
Jest takich miejsc sporo, gdzie promują chińską medycynę, ale rzeczywiście jest też często tak, że nie mają odpowiedniej wiedzy i uprawnień, a chcą się jedynie podpiąć pod popularność medycyny chińskiej i trochę zarobić. Na to trzeba uważać.

Kobitka22

Posty: 4

 
Jak już z tej medycyny korzystać to pod okiem dobrych specjalistów z uprawnieniami w Polsce potwierdzonymi.

namok

Posty: 8

 
Warto szukać takich miejsc, gdzie jest medycyna chińska, ale pracujące tam osoby to faktycznie lekarze a nie tylko osoby, które próbują lekarzy udawać.

tigra32

Posty: 9

 
Taka chińska medycyna ma spore pokłady ciekawych form leczenia, ale trzeba mieć jeszcze kogoś kto będzie w stanie to w życie wprowadzić a z tym jednak bywa ciągle różnie.

pawel253

Posty: 3