ośrodek leczenia uzależnień radom, proszę o pomoc

ośrodek leczenia uzależnień radom, proszę o pomoc

Czy przejście przez terapię odwykową w Radomiu coś daje? Jakie macie z tym związane doświadczenia? Podzielcie się opiniami.

Kleooo6

Posty: 3

 
Z leczeniem uzależnień w Radomiu nie ma żadnego problemu. Trzeba tylko pamiętać, aby wybierać taką poradę, która jest najlepsza. Jeśli nie daje taka poradnia rady w leczeniu stacjonarnym to wówczas wysyła takie osoby do ośrodków zamkniętych. Często się tak zdarza.

Klarka45

Posty: 16

 
Z leczeniem uzależnień w Radomiu nie ma żadnego problemu. Trzeba tylko pamiętać, aby wybierać taką poradę, jaka jest najlepsza. Jeśli nie daje taka poradnia rady w leczeniu stacjonarnym to wtedy wysyła takie osoby do ośrodków zamkniętych. Często się tak zdarza.

Wariat

Posty: 3

 
W ośrodku leczenia uzależnień w Radomiu zawsze mogą nam pomóc. Dostosowują rodzaj terapii do konkretnego przypadku, bo chcą abyśmy byli bardzo zadowoleni.

labuh

Posty: 10

 
Nie mam problemów z alkoholem i innymi używkami, dlatego nie pomogę Wam znaleźć kogoś, kto się tym zajmuje. Wiem, że dzisiaj częściej są ludzie uzależnień do zakupów czy seksu, a nawet komputera. Nie jest z nami dobrze.

@marcelko

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to terapia dda w Radomiu jest tutaj https://czarnecki.radom.pl. warto u nich zapytać, jakie mają możliwości, aby pomagać dzieciom osób, które piły albo nadal piją. Sam nie korzystałem z tego, ale na pewno by mi się to przydało.

gagurni

Posty: 12

 
Od razu warto zaznaczyć, iż leczenie alkoholizmu w Radomiu czy w jakimś innym mieście to ciężkie zadanie. Osoba uzależniona musi chcieć tego. Jeśli nie to po zakończeniu terapii od razu wróci do picia. Na nieszczęście, lecz takich przypadków można wymieniać niezwykle wiele.

Alimner56

Posty: 22

 
Jeśli możliwe leczenie uzależnienia w Radomiu, bowiem znajomy korzystał z oferty jeden z poradni. Troszkę czasu mu to zajęło, lecz od dwóch lat nie pije w ogóle.

Klakier

Posty: 6

 
Nie mam problemów z alkoholem i innymi używkami, zatem nie pomogę Wam znaleźć kogoś, kto się tym zajmuje. Wiem, iż dziś częściej są ludzie uzależnień do zakupów czy seksu, a nawet komputera. Nie jest z nami dobrze.

labuh

Posty: 12

 
Mnie bardzo pomogła poradnia AA w Radomiu, ale walka była dość trudna. Przekonali mnie to, dlatego że życie bez picia jest również piękne. Zyskała na tym nasza rodzina.

090913123

Posty: 6