gdzie mogę uzyskać zwolnienie lekarskie przez internet

gdzie mogę uzyskać zwolnienie lekarskie przez internet

Czy jest jakiś sposób, żeby na szybko dostać L4 online? Tak się zastanawiam, bo dostępność lekarzy w mojej okolicy spadła, a jednak trochę chorowity jestem i wolałbym się zabezpieczyć na wszelki wypadek.

Noruhe

Posty: 1

 
Dziękuję, bo właśnie czegoś takiego szukałem, a mam w ostatnim roku bardzo utrudniony kontakt ze swoim lekarzem.

Jasiaaa

Posty: 2

 
Trzeba tylko dokładnie opisać, co ci dolega, żeby nie było podstaw do kwestionowania zwolnienia L4 pozyskanego online. Daję taką uniwersalną wskazówkę dla każdego.

pawel253

Posty: 7

 
Całe szczęście, że online zwolnienia zrobili, bo przy niektórych chorobach to wręcz ciężko się ruszyć. Zawsze mnie to dziwiło, że chorzy muszą się bujać po lekarzach. Teraz bez wychodzenia z domu się formalności załatwi.

Gabat

Posty: 5

 
Podobno coraz więcej Polaków bierze L4 z powodu depresji. Ciekawe czasy mamy, kiedy większość pracowników nie jest w stanie wydajnie wykonywać obowiązków przez stan psychiczny. Wcale nie dziwi mnie rosnąca popularność zwolnień elektronicznych.

Lupusx

Posty: 5

 
Raczej nie kwestionują zwolnień w formacie elektronicznym. Jeszcze się z tym nie spotkałem, ale trzeba się trzymać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wiadomo, że piramida zusowska finansowa chce, żeby nikt ne kombinował.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Podobno coś ZUS naciska coraz bardziej na sprawdzanie L4, więc trzeba uważać, co się wypisuje w wywiadzie medycznym.

Madzia

Posty: 7

 
Mi się nie uśmiecha choremu jeździć do lekarza i jeszcze czekać w kolejce. Co to za sens w ogóle? Oczywiście, że elektroniczne zwolnienie przez https://e-recepta.net/e-zwolnienie i problem z głowy. U mnie akurat normalny pracodawca i akceptuje takie zabiegi oczywiście, bez nadużywania. Jak dla mnie to nawet zwiększenie bezpieczeństwa dla pacjenta.

labuh

Posty: 4