Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Służba zdrowia > ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

Czy są w Polsce jakieś placówki medyczne, które działają za pozwoleniem naszych krajowych władz a zajmują się medycyną tybetańską, chińską? Jak to wygląda, może ktoś z Was jest w temacie jak to wygląda i ewentualnie będzie mógł mi podpowiedzieć, gdzie medycznej pomocy ewentualnie warto będzie szukać.

Kitas

Posty: 1

 
Akupunktura daje świetne efekty, ale pod warunkiem, że ktoś będzie umiejętnie ją prowadził więc staraj się działać w tym kierunku i faktycznie szukaj kogoś kto takie działania będzie dobrze prowadził.

michaś34

Posty: 4

 
Najlepsze przychodnie posiadają właśnie własne zaplecze diagnostyczne, więc nie trzeba martwić się wizytami w oddzielnych placówkach.

Nikusinski23

Posty: 15

 
Wystarczy spojrzeć na demografię kultur azjatyckich, żeby zrozumieć, gdzie tkwi potencjał leczenia w ich filozofii.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Akupunktura w takim prawdziwym, mistrzowskim wydaniu dostępna w przychodni Narantem na terenie Warszawy. Przyjmuje interdyscyplinarny zespół łączący zalety akupunktury, leczenia ziołami, czy głębokimi masażami.

Adnidaaw

Posty: 3

 
Mnie również medycyna tybetańska istotnie pomogła i różne problemy zdrowotne udało mi się pokonać między innymi te problemy jakie miałam z nerkami i zastojami jakie miałam w nerkach.

AlU

Posty: 20

 
Akupunktura pomaga, o czym świadczy popularność przychodni Narantem w Warszawie. Lekarze poszukują przyczyny schorzenia, a nie leczą tylko objawów, a to dość duża nowość dla większości krajowych pacjentów.

miko_poz

Posty: 20