ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

ktoś z Was miał do czynienia z medycyną dalekiego Wschodu

Czy są w Polsce jakieś placówki medyczne, które działają za pozwoleniem naszych krajowych władz a zajmują się medycyną tybetańską, chińską? Jak to wygląda, może ktoś z Was jest w temacie jak to wygląda i ewentualnie będzie mógł mi podpowiedzieć, gdzie medycznej pomocy ewentualnie warto będzie szukać.

Kitas

Posty: 1

 
Ja jestem bardzo zadowolony z tego jaką opiekę otrzymałem w gabinecie na Łuckiej - www.przychodnianarantem.pl. Świetna przychodnia z lekarzami, którzy są specjalistami w swoim fachu i z doskonałą skutecznością oferują pomoc z zakresu medycyny tybetańskiej.

DiD3K

Posty: 2

 
Wydaje się, że z medycyną dalekiego Wschodu można często poradzić sobie z różnymi problemami zdrowotnymi, z którymi zwykła medycyna sobie nie radzi.

luluś45

Posty: 6

 
Jak zwykła medycyna nie daje radę to faktycznie Daleki Wschód może pomóc, ale jeśli tak to szukaj miejsc, gdzie leczenie będzie prowadzone w zgodzie z naszym prawem i przychodnia będzie miała odpowiednie upoważnienia od wojewody, by takie formy leczenia stosować.

Radziu

Posty: 3

 
Mnie również medycyna tybetańska istotnie pomogła i różne problemy zdrowotne udało mi się pokonać między innymi te problemy jakie miałam z nerkami i zastojami jakie miałam w nerkach.

Kitas

Posty: 4

 
Akupunktura daje świetne efekty, ale pod warunkiem, że ktoś będzie umiejętnie ją prowadził więc staraj się działać w tym kierunku i faktycznie szukaj kogoś kto takie działania będzie dobrze prowadził.

ZERO24

Posty: 2

 
Możliwe, że medycyna tybetańska przy odpowiednim wykorzystaniu ziół faktycznie będzie dawać dobre efekty, ale trzeba faktycznie mieć też pewność, że prowadzona przychodnia będzie prowadziła działalność na odpowiednim poziomie i znajomość medycyny chińskiej będzie dobra.

figo

Posty: 8