Czy ktoś poleci mi ładną suknie wieczorową ?

Czy ktoś poleci mi ładną suknie wieczorową ?

Jestem obecnie w związku z facetem, którego kręci wszystko co gotyckie. Sam nie wygląda jakoś mrocznie i nie przypomina wampira ze Zmierzchu jednak zawsze obejrzy się za jakąś gotką. Szukam jakiegoś sexy gorsetu w tym stylu, który by go wprawił w osłupienie w łóżku.

xD xD

TakiMyczek

Posty: 29

 
Ja widziałam seksowne sukienki i gorsety na tej stronie http://www.sklepburleska.pl i muszę powiedzieć, że zachwycałam się nad towarem dobrą godzinę i chciałam normalnie wszystko nabyć :P w końcu zdecydowałam się na koronkową parasolkę, bo wyśmienicie pasuje mi do klimatu mojego pokoju, natomiast tydzień po tym kupiłam jeszcze wachlarz z piór i czarny cylinderek na głowę, którego zazdrościło mi grono ludzi. Wysyłka jest naprawdę szybka i bezpieczna.

Polecam od siebie.

Grażyneczk223

Posty: 34

 
Hej..

kurcze trudno stwierdzić gdzie można taki bajer kupić, mi to nigdy nie było potrzebne, dlatego nie wiem co mam tobie doradzić. Pewno w centrach handlowych by coś mieli, lecz taki mega wybór to chyba jedynie w internecie, bo wiesz sklepy z takimi rzeczami raczej dużo osob nie odwiedza tak, aby mogły powstawać sklep stacjonarne. Natomiast nie martw się na ogół jak coś nie pasuje rozmiarowo to można odesłać, albo zamienić więc nie trzeba się martwić, iż coś źle dobierzesz ;)

Jacusiński

Posty: 33

 
Ja ostatnio kupowałam całkiem fajny gorsecik tutaj http://www.sklepburleska.pl/kategoria/gorsety ja akurat brałam ten zielony taki elegancki i jestem naprawdę zadowlona. Cena jak cena, natomiast jakość wykonania jest naprawdę wysoka i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gorset trzyma bardzo mocno i się nie osuwa. Ze swojego doświadczenia mogę ci polecić, a tak to sobie chociażby wejdź i zobaw czy coś ci się podoba, wybór jest naprawdę znaczny, wykonanie ładne a całość boska.

Pozdrawiam z Poznania – Anetka

MarioBei

Posty: 43

 
Siemanko.

Mi samej by się przydał taki gorset wyszczuplający, lecz zdaje sobie sprawę, iż to może być coś naprawdę drogiego, bo to chyba się szyje na miarę? Generalnie to nie wiem dokładnie jak taki wygląda, lecz kurcze chyba widziałam kiedyś taki w lumpeksie, może już był na kogoś za ogromny to oddał. Trzymam kciuki, iż coś ciekawego odnajdziesz dla siebie i osiągniesz rezultat na jakim ci zależy. Pamiętaj przy okazji aby jeść mniej to wówczas będzie się łatwiej wcisnąć w ciuszki które ci sie podobają ;) Ja trzymaj kciuki trzymam mocno ;)

Ahoj!

zdsakk87

Posty: 36