Piękne suknie ślubne

Piękne suknie ślubne

Moje drogie, mam krótkie pytanie – gdzie kupowałyście swoje suknie ślubne? Piszcie opinie o salonach. Na pewno ważna jest dla mnie miła obsługa, bo potrzebuję kogoś kto będzie potrafił mi doradzić i dobrać wzór pod moją sylwetkę i w ogóle pod moją osobowość.

wisła1905

Posty: 9

 
W przypadku sukni szytej na wymiar to się trzeba śpieszyć, z tego co wiem to zazwyczaj takie zamówienia są realizowane w terminie od 3 do 6 miesięcy, więc raczej nie jest to robota na tzw. ostatnią chwilę ;P

beata77

Posty: 16

 
Ja to założyłam na swój ślub suknię po koleżance i nie było źle. Akurat udało się trafić z rozmiarem, a i oszczędność była spora. Za nową dałabym spokojnie kilka tyś, a tak kupiłam suknię za kilkaset złotych.

grzes3345

Posty: 12

 
Ile trzeba wydać za suknię szytą na miarę, tak żeby nie przepłacić, ale żeby faktycznie suknia była dobrze zrobiona? Można się już w 2-3 tyś wyrobić, czy to jednak w grę wchodzą większe pieniądze?

Kitas

Posty: 14

 
Niedawno odebrałam suknię szytą na wymiar w salonie Elizabeth Passion w Koninie na ulicy Dworcowej i jestem zachwycona. Nawet się nie spodziewałam, że jak już założę gotową suknię, to będę aż tak dobrze wyglądać. Bardzo dobrze uszyta, nic się nie odgina, nie odstaje, jest idealnie dopasowana! Dobrałam sobie też u nich bolerko i welon, także mam komplet ;-) Można sobie oblukać ich fasony na stronce firmowej elizabethpassion.com.

phonik

Posty: 18

 
Ja mogę powiedzieć jedno – jeśli miałabym jeszcze raz brać ślub (czego oczywiście mi nie życzcie) to na pewno bym kupiła suknię, zamiast ją wypożyczać. Całe wesele byłam z duszą na ramieniu, że jak suknia się zniszczy to będę musiała karę płacić..

bezi2

Posty: 17