Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Potrzebuje miejsce do zorganizowania chrzcin !

Witajcie, mam wilki kłopot bowiem moja córka idzie do pierwszej komunii świętej a więc muszę szykować przyjęcie tylko, że w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Wobec tego zwracam się do was z prośbą, pomóżcie odszukać mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w jakim będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę ogromnie wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

Fiflek

Posty: 27

 
Witajcie, przyłączam się do tematu gdyż również mam kłopot ze odszukaniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś spore przyjęcie dlatego sala powinna być małą. Nie lubię planować przyjęć w domu i dlatego szukam Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

MangoOo

Posty: 35

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Ważne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Batiatus12

Posty: 36

 
Cześć, słyszałam, że dużo osób niezwykle poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

qbencjusz

Posty: 40

 
Hej szukam domu weselnego albowiem niedługo będę wychodziła za maż i wymaga pilnie zarezerwować termin, tylko nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Winna być ogromna, albowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

Fifej23

Posty: 45

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam ale mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie znajdziecie dla siebie odpowiednia salę, bowiem w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

ltomzik

Posty: 45

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali jaka by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, jaka spełniałaby moje oczekiwania. Jeżeli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć olbrzymią, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę dużo wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie.

AndrzejKKK

Posty: 24

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i niezwykle wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezwykle gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

MarioBei

Posty: 43

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem jaką salę wybrać albowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, iż sala http://www.akacjowydwór.pl jest najlepsza niemniej jednak nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

duncejj

Posty: 26

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i bardzo mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i bardzo elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami ale wiem, że wasi goście będą pod ogromnym zaskoczeniem, nie ulega wątpliwości pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

komspid

Posty: 45