targi ślubne krakow

targi ślubne krakow

Szukam informacji na temat Małopolskich Targów Ślubnych - 7/8 listopada. Waszym zdaniem jest sens przejść się na takie targi? W sumie zapowiada się interesująco.

olek54

Posty: 12

 
A czego konkretnie szukasz na takich targach? Napisz jakie są Twoje oczekiwania, a będziemy mogli coś pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

vincek

Posty: 20

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

angola2

Posty: 14

 
Też właśnie wybieram się na Małopolskie Targi Ślubne, moim zdaniem będzie całkiem ciekawe. Cała branża się w końcu zjedzie...

Maalone

Posty: 34

 
Kobieta na pewno będzie zadowolona, nie wiem jednak jak facet - często faceci nudzą się na takich targach, ale różnie to bywa, nie chcę generalizować.

messi32

Posty: 9

 
To zależy od tego, czego oczekujemy po takich targach. Według mnie kobiety będą zachwycone, z facetami to tak różnie - tak wynika z mojego doświadczenia.

kdeel32

Posty: 25

 
Każdy powinien odwiedzić takie targi, bo jednak można dzięki nim zorganizować dużo bardziej udane wesele i ślub!

SkinNer7

Posty: 27

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

lkojo

Posty: 17

 
Byłem rok temu na tych targach, no i muszę powiedzieć, że stały na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w listopadzie też tak będzie, to będzie wspaniale.

Grabow12

Posty: 16