Strona główna > Sport i Turystyka > Serwisy Turystyczne > hotel w Żarach, szukam !

hotel w Żarach, szukam !

hotel w Żarach, szukam !

Zastanawiam się nad tym czy by nie wynająć hotelu w Żarach. Czy ktoś z Was korzystał z usług tego hotelu? Dajcie mi znać.

Mnert67

Posty: 1

 
Korzystałem z hotelu w Żarach i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie standard super, a ceny naprawdę bardzo przystępne. Innym też mogę to miejsce polecić.

muzyczny55

Posty: 2

 
Jeśli się jedzie samemu albo to wyjazd służbowy to wiadomo, że wybiera się to, co tanie. Chodzi o to, aby przespać noc i wrócić do pracy. Jeśli ktoś szuka noclegu dla pary na jakiś romantyczny wyjazd to wtedy lepiej jest wynająć apartament. Oczywiście jest drożej, ale czego się nie zrobi żeby przypodobać się drugiej połówce.

aliOner

Posty: 3

 
Dużo można byłoby pisać o noclegach. Wiem dobrze po swoich znajomych, iż każdy ma różne wymagania. Polecanie takiego miejsca jest trudne i trzeba we własnym zakresie szukać. Internet na pewno jest w stanie zaoferować nam bardzo atrakcyjne noclegi.

Piotrek.P

Posty: 4

 
Spałem w wielu miejscach i trudno jest tak naprawdę coś konkretnego polecić. Mnie się podoba w jednym miejscu, ale Wam już nie musi. Musicie sobie sami poszukać noclegów.

MadziaKRK

Posty: 5