Gdzie - manicure wrocław

Gdzie - manicure wrocław

Cześć. Polećcie mi jakieś fajne salony kosmetyczne we Wrocławiu. Szukam miejsca, gdzie mogłabym zrobić profesjonalny manicure i pedicure. Doradzicie coś?

warter88

Posty: 8

 
Ja zawsze robię manicure u swojej ulubionej kosmetyczki, zwykle wybieram klasyczny z malowaniem paznokci.

Hiter56

Posty: 27

 
Zajrzyj sobie na stronę salonu www.manicurepedicurewroclaw.pl . To nowe miejsce na mapie Wrocławia, planuję się wybrać na manicure, bo jest niedaleko od mojej pracy. Po zabiegu na pewno podzielę się swoimi doświadczeniami o jakości wykonania.

Elek56

Posty: 21

 
Bardzo podoba mi się grafika na paznokciach, ale niestety nie mam pojęcia, jak uzyskać taki efekt.

Black_Riot

Posty: 10

 
We Wrocławiu znajdziesz naprawdę bardo duży wybór zabiegów manicure i pedicure. Może porównaj ceny i pod tym kątem wybierz odpowiedni salon dla siebie.

eserved

Posty: 32

 
Przyzwyczaiłam się do jednokolorowych paznokci lub manicure francuskiego. Jakoś nie mogą przekonać się do modnych teraz wzorków.

Hymnny4

Posty: 13

 
Niedawno pierwszy raz skusiłam się na manicure japoński i jestem bardzo zadowolona z efektu, paznokcie są pięknie wypiłowane, płytka gładka, doskonale się prezentuje.

Acclaim

Posty: 15

 
Najczęściej robię manicure francuski. Jakoś nie przekonałam się do długich paznokci z wzorkami. Wolę elegancki, dyskretny efekt.

retrun

Posty: 6

 
Fajnie, jak salon kosmetyczny dba o atmosferę miejsca. Zupełnie inaczej wyglądają zabiegi na bardzo wygodnym fotelu, w pięknym miejscu, z muzyką sączącą się w tle niż w gabinecie, który stawia na szybkość obsługi i nie dba o takie drobiazgi.

miko_poz

Posty: 18

 
Wiele zależy od tego, czego od salonu oczekujemy. Wiele pań wybiera salony kosmetyczne w oparciu nie tylko o jakość wykonania samych zabiegów, ale i bierze pod uwagę wystrój. Zawsze fajnie jest, jak taka wizyta pozwala się zrelaksować, oderwać od dnia codziennego.

Nikotymmm

Posty: 21