depilacja laserem promocja

depilacja laserem promocja

Drogie panie, jeśli chodzi o laserową depilację, to jaki salon kosmetyczny polecacie? Zależy mi na depilacji wąsika. Jest to dla mnie bardzo wstydliwa sprawa i chcę się z tego kompleksu w końcu wyleczyć na dobre.

Klarka34

Posty: 16

 
Mam znajomą, która niedawno zaczęła chodzić na tego typu zabiegi. Mówi, że to nic nie boli. Ale nie mam pojęcia gdzie ona chodzi, chyba gdzieś na Czechowie.

MisiekKce

Posty: 18

 
Zaliczyłam pełną serię zabiegów na nogi i powiem szczerze, że to jest dla mnie coś wspaniałego. Koniec z goleniem nóg, koniec z ciągle odrastającymi włoskami, z tępymi maszynkami i z tym traceniem czasu.

Lupusx

Posty: 18

 
Ja chodzę od niedawna na laser do Olimpu na Spółdzielczości Pracy. Bardzo miła obsługa, dogodne godziny otwarcia, a sama depilacja to czysta przyjemność. Ostatnio mają w promocji laser diodowy za 149 zł od każdej partii ciała. Sam salon nazywa się Silktouch ( www.silktouch.pl). Można ich kojarzyć, bo mają oddziały też choćby w Wawie.

Snaaco

Posty: 24

 
Ja słyszałam, że laser trzeba te 5 do 6 razy powtórzyć, żeby był skuteczny, więc trzeba się przygotować na większe koszty, nie jest to tylko jeden zabieg, ale kilka. Warto o tym pamiętać.

Jasio234

Posty: 17

 
Miałam sobie przed świętami zrobić depilację laserową, ale czasu zabrakło i będę szukała czegoś po nowym roku. Jest kilka miejsce w LBN, które mają dość dobre opinie. Z tego co wiem to w Olimpie działa dobry salon. Tam na pewno sprawdzę.

Shasio

Posty: 19

 
Mnie córa namawia na laserową depilację, ale to chyba jestem z innej epoki i po prostu za stara na takie nowinki technologiczne ;> Ale wiem, że kilka moich koleżanek coś takiego sobie robiło.

NiKRK45

Posty: 23

 
Faceci to mają najlepiej. Zarastają jak Rumcajsy i jedyne co od czasu do czasu ogolą to brodę...chociaż może to i dobrze, bo jednak wydepilowany facet wygląda rzeczywiście trochę dziwnie.

HalskiPL

Posty: 23

 
Dawno dawno temu miałam robioną depilację laserową i mogę potwierdzić, że to nie boli, a efekt jest nieporównywalny do tego co się osiągnie nawet najlepszą maszynką. No i jest to efekt na stałe, a nie na dwa dni.

Nikuś23

Posty: 15