Medycyna estetyczna rzeszów

Medycyna estetyczna rzeszów

Poszukuję ofert gabinetów oferujących depilację laserową w Rzeszowie. Zależy mi też na opiniach ogólnie o tym zabiegu. Na co się nastawiać? Dziękuję.

Specjalista

Posty: 16

 
No właśnie najlepiej przekonać się na własnej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na fachowe usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten kłopot winna pomóc sobie w ten sposób.

Prawnik44

Posty: 28

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w profesjonalnym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

byku65

Posty: 13

 
Z własnego doświadczenia polecam ten salon http://www.pracowniawdzieku.pl/skinshooter.htm. Mają najwyższej klasy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Spora ilość też innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz medycyny estetycznej w Rzeszowie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją skórą :)

grzes3345

Posty: 16

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, ale po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak naprawdę straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bo moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

TomekK

Posty: 13

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście muszę niezwyklej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

piotrex007

Posty: 11

 
Dzięki za polecenie tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na swojej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

januuu3

Posty: 29

 
Po ciąży owszem mogą stać się paskudne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno staranie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, iż marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, natomiast mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Pozyskam się i podejmę w końcu decyzję o ich zlikwidowaniu doświadczoną metodą w gabinecie.

Koktus

Posty: 34