paznokcie hybrydowew Krakowie, sprawdzony salon ?

paznokcie hybrydowew Krakowie, sprawdzony salon ?

Hej dziewczyny! Może polecacie jakiś konkretny salon, w którym manicure to pełna profeska? Szukam salonu w Krakowie.

Gargamel5

Posty: 4

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, ponieważ chodzę tam od roku regularnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Jamrozyy

Posty: 28

 
Szczególnie, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, które wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, natomiast powiem szczerze, iż jakość, jeżeli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, natomiast także znaleźć prawdziwego mistrza w swojej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Kuniarz

Posty: 5

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę fachowo i tak, jak piszą, iż utrzymują się ponad dwa tygodnie.

Fanatyk

Posty: 14

 
Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

wisła1905

Posty: 10