studio fryzur olsztyn, kogo polecicie ?

studio fryzur olsztyn, kogo polecicie ?

Widziałam ostatnio balayage w Internecie i niezwykle mi się spodobał. Salony fryzur w Olsztynie świadczą takie usługi?

verosss

Posty: 1

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, ale rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

kadajo

Posty: 8

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam także strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

mew soncz7777

Posty: 4

 
Wyborne stylizacje wykonuje fryzjer w Olsztynie przy Kortowej. Zgłosiłam się tam po uczesanie na ślub. Kiedy stanęłam wreszcie w lustrze, to oniemiałam z wrażenia. Do dziś nieraz wracam do fotografii z tamtego dnia, bowiem uważam, iż prezentowałam się niezwykle atrakcyjnie.

piet

Posty: 17

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

izabelka

Posty: 4

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, która zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

Krzyś23

Posty: 3

 
Częstokroć korzystałam z oferty fryzjera przy Kościuszki w Olsztynie. Salon jest niesłychanie zadbany, zawsze czysto. Pracownicy mają idealne podejście do klienta, zawsze ucinam sobie rozmowę na bieżące tematy. Czas leci błyskawicznie, a efekty są wręcz oszałamiające.

codePerformance

Posty: 19