Makijaż permanentny w Katowicach, kogo polecicie ?

Makijaż permanentny w Katowicach, kogo polecicie ?

Pytanie może tendencyjne :D ale naprawdę poszukuję dobrego fryzjera w Katowicach. Tak rzetelnie odpowiedzcie, co i jak. Please :)

Strzała

Posty: 10

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Faktycznie nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest dużo. Myślę, iż nie będziecie miały problemów.

mamamaryja

Posty: 20

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, bo sporo tu usług, zabiegów, świetna atmosfera. Korzystałam już z wielu. Żadnych zastrzeżeń. To profesjonalny salon kosmetyczny.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o makijaż permanentny w Katowicach to polecam jak każda sprawdzić salon dokładnie. Można nawet udać się do niego i porozmawiać. Niech kosmetyczka wszystko dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania. Będziecie posiadały pewność, iż to wykwalifikowany usługodawca. Ja bynajmniej tak zrobiłam i jestem zadowolona.

RedEvil

Posty: 24

 
Koniecznie i to szybko :) Również szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

mniam.dobosz

Posty: 16

 
Też sprawdzam wasze polecenia. Nie powiem, bo dobry fryzjer w Katowicach jest, ale ceni się nie na moją kieszeń :) Może coś tańszego podsuniecie :) Sylwester tuż, tuż.

Mnicho56

Posty: 26

 
Koniecznie i to prędko :) Również poszukuję dobrej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

wiesław11

Posty: 15