Dobry fryzjer Kraków, znacie kogoś ?

Dobry fryzjer Kraków, znacie kogoś ?

Czy waszym zdaniem skorzystanie z profesjonalnego fryzjera faktycznie ma sens i faktycznie jest on w stanie idealnie dopasować fryzurę dla danej osoby?

czesł_12

Posty: 11

 
Oczywiście, że fryzura bardzo mocno wpływa na wygląd danej osoby. Bardzo często jest to pierwsza rzecz, którą da się u danej osoby zobaczyć i warto aby fryzura była do danej osoby odpowiednio dopasowana i oddawała jej charakter oraz podkreślała urodę.

jarko67

Posty: 13

 
Moja dziewczyna systematycznie chodzi do dobrego fryzjera w Krakowie i wcale nie wiąże się to z gigantycznymi kosztami. Efekt jest natomiast naprawdę świetny.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Uważam, że dbanie o swoje włosy to podstawa. Osoby, które tego nie robią mają później rzeczywiście zniszczone i źle wyglądające włosy, jakich w wielu przypadkach nie da się już uratować. Zatem lepiej już wcześniej o nie zadbać.

intimiss

Posty: 16

 
Uważam, że z dobrego fryzjera warto korzystać ale jak we wszystkim należy zachować umiar. Zbyt częste wizyty po prostu mijają się z celem. Najlepiej raz na jakiś czas udać się do takiej osoby aby poprawić swoją fryzurę.

Babeczka

Posty: 17

 
Dobry fryzjer w Krakowie jeżeli chodzi o facetów jest możliwy do znalezienia. Powinieneś przede wszystkim postawić na to aby fryzjer był również stylistą, który dobierze Ci odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy i sprawi, że podkreśli ona wszystkie Twoje zalety.

Laleczk34

Posty: 30

 
Korzystałam z sporo gabinetów fryzjerskich w Krakowie i najlepszy jest w mojej opinii ten: http://studioexclusive.pl. Jeżeli naprawdę kochasz własne włosy i zależy Ci na tym aby pozostały one w perfekcyjnym stanie poprzez długi czas to moim zdaniem jest to jedyny słuszny wybór i właśnie ten salon w Twojej sytuacji Ci polecam. Nie wyobrażam sobie korzystania z jakiegokolwiek innego.

Fither

Posty: 42

 
Ostatnio widziałam w sklepie kosmetyki do pielęgnacji włosów, których używa mój fryzjer ale ich ceny były tak wysokie, że odpuściłam sobie nabycie tych produktów. Skorzystanie z tych kosmetyków u fryzjera jest zdecydowanie niezwyklej opłacalne i wychodzi taniej.

zimek123456

Posty: 11

 
Uważam, że z dobrego fryzjera należałoby korzystać ale jak we wszystkim należy zachować umiar. Zbyt częste wizyty po prostu mijają się z celem. Najlepiej raz na jakiś czas udać się do takiej osoby aby poprawić swoją fryzurę.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Uważam, iż właściwa fryzura to podstawa jeśli w ogóle pragniesz myśleć o tym aby dobrze wyglądać. Nie wyobrażam sobie posiadania źle dobranej fryzury.

Marioleczka

Posty: 13