Ekskluzywna kosmetyka twarzy, Jelczu-Laskowicach

Ekskluzywna kosmetyka twarzy, Jelczu-Laskowicach

Cześć dziewczyny, chciałabym poprawić wygląd twarzy. Bardzo mam zniszczoną, przez trądzik, który jednak stopniowo już przechodzi. Muszę jednak skorzystać szybko z usług dobrego salonu kosmetycznego w Jelczu-Laskowicach, bo niedługo wybieram się na studia, a wygląd jest jednak dość ważny w nowym otoczeniu towarzyskim :) Czy znajdę tutaj ciekawe kontakty?

Invar4

Posty: 21

 
Mogę polecić www.centrumgineka.pl pod względem depilacji laserowej. Oczywiście będziesz musiała się nastawić w razie czego na szereg zabiegów, żeby zauważyć trwały wynik. U mnie zauważalny efekt był po czterech zabiegach, a z tego co analizowałam konkurencyjne oferty to naprawdę niezła perspektywa. Ogólnie nie widziałam, żeby jakikolwiek salon kosmetyczny był tak bogato wyposażony.

Ppako72

Posty: 29

 
Teraz masz fajną promocję na redukcję tkanki tłuszczowej w Centrum Gineka za 200 zł (salon działa we Wrocławiu). Stronka to www.centrumgineka.pl. Poza tym w tym salonie kosmetycznym masz wszystko, czego dusza zapragnie. Bywam tam regularnie, właśnie ze względu na promocje. Przebijają mocno konkurencyjne oferty, często kilkadziesiąt procent różnicy.

piXel23

Posty: 24

 
Jeżeli korzystasz z zabiegów laserowych poproś o próbną wiązkę i zobacz, jak działa na twoje ciało. Niektóre, marne gabinety wykorzystują przestarzałe technologie, które mogą poparzyć. Stawiaj tylko na nowoczesny sprzęt i potwierdzone opinie, bo nie ma sensu ryzykować.

Skałka

Posty: 30

 
Większość dobrych salonów kosmetycznych daje rabaty po zapisaniu się na FB i newslettera, dlatego warto poobserwować trochę oferty i skorzystać z potencjału obniżenia ceny :)

Reg00

Posty: 19

 
Chodzę co jakiś czas na depilację laserową. Myślę, że dobra sprawa, jeżeli możesz w siebie zainwestować. Długoterminowo i tak się zwracają wydatki na ostrza, kremy, a przede wszystkim czas.

Wygodniśś

Posty: 38

 
Miałam straszny trądzik i non stop chodziłam z mazidłami na sobie. Same pewnie wiecie, jaka to radość ciągle ukrywać się mocnym makijażem przed ludźmi. Znajoma kupiła mi w prezencie pakiet nowoczesnych zabiegów w Centrum Gineka (www.centrumgineka.pl) w Jelczu-Laskowicach. Ozonowe leczenie trądziku świetnie na mnie podziałało. Różnica na twarzy mniej więcej 90% czystości.

Hmielek2

Posty: 22