Sprzęt do gabinetu kosmetologii

Sprzęt do gabinetu kosmetologii

Dzień dobry. Obecnie moim priorytetem jest urządzenie salonu piękności. Jesteście w stanie wskazać kwestie, o które powinienem w szczególności zadbać? Dzięki za odpowiedzi.

Różyczka

Posty: 6

 
Mam wrażenie, że na tym forum wypowiada się wiele osób, które mają za sobą urządzenie gabinetu kosmetologii. Dziękuję za Wasze wypowiedzi i porady, które właśnie czytam.

Niciuśś98

Posty: 29

 
Nie miałem problemów z wyposażeniem dla kosmetologii, ale głównie dzięki temu, iż natknąłem się na ofertę tej firmy: http://spashop.com.ua/. Sprostali moim oczekiwaniom, dobre ceny i fachowe porady!

MaszPlus34

Posty: 14

 
Kilka razy dokupowałem już urządzenia do salonu kosmetycznego. Dzięki temu mogłem poszerzać zakres usług prowadzonego przez moją żonę salonu. Jednorazowo kupowanie wszystkich odpowiednich urządzeń byłby niemożliwy z racji na wydatek, jaki wtedy by się pojawił. Uważajcie na to.

wigry00

Posty: 8

 
Horrendalnie wysokie ceny wchodzą w rachubę, gdy Wasz przedmiot zainteresowania będzie stanowiło wyposażenie gabinetu kosmetologii. Nie mam wątpliwości, że to biznes, w który bawią się tylko najbogatsi.

Lupusx

Posty: 11

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać poprzez lata.

wigry00

Posty: 4

 
Kilkanaście tysięcy złotych musiałem zabezpieczyć, gdy kupowałem urządzenia do salonu fryzjerskiego. Wbrew pozorom uzbierała się taka kwota :)

MisiekKce

Posty: 18

 
Uprzednio marzyłam o tym, aby uruchomić swój gabinet kosmetologii. Później zweryfikowałam swoje plany, gdy poznałam, ile kosztuje sprzęt do gabinetu kosmetologii. Moje zaskoczenie było niezwykle duże. Szybko wyciągnęłam wnioski, że nie dysponuję stosownym budżetem na ten zamiar.

Marioleczka

Posty: 12