sprzedaż salonów kosmetycznych

sprzedaż salonów kosmetycznych

Hej, robię wyprzedaż urządzeń kosmetycznych. Kończę z biznesem na jakiś czas i przenoszę się do zupełnie nowej branży. Chciałbym sprzedać partnerom branżowym urządzenia kosmetyczne, dość zaawansowane, bez żadnych problemów. Znacie może serwis, który w takich transakcjach uczciwie pośredniczy?

olek54

Posty: 6

 
Warto ponosić wiarygodność każdego ogłoszenia i nie małpować gotowców od konkurencji. Dobre zdjęcia salonu to też podstawa. Jednak w branży piękna zwraca się uwagę na całokształt funkcjonowania salonu.

barca 29

Posty: 13

 
Zachęcam klientki, żeby udostępniały moje posty z tablicy FB w zamian za rabaty. Dwa razy udało mi się zwiększyć zasięg materiałów o 200% w porównaniu do średniej. Jak dla mnie portale przeznaczone specjalistom piękna powinny powstawać częściej. Niestety mało podobnych katalogów branżowych w sieci, a szkoda.

Sagerrak

Posty: 42

 
Interesuję się od lat kosmetyką. Specjalizuję się w tworzeniu makijażu permanentnego dla kobiet 35-40+. Praktycznie codziennie monitoruję ogłoszenia na beautyconnect.pl. Znalazłam za ich pośrednictwem ponad 10 dobrze płatnych zleceń i nawiązałam współpracę dorywczą z warszawskim salonem kosmetycznym. Poza tym serwis jest całkowicie bezpłatny z perspektywy zwykłego użytkownika i ogłoszeniodawcy. Praktycznie z dnia na dzień nowe informacje wchodzą, wiadomości o targach, bezpłatnych szkoleniach. Jak zamierzasz szerzej spojrzeć na branżę kosmetyczną to monitoruj ten portal obowiązkowo. Nie ma czegoś podobnego w kraju, szczególnie w jasnym i bezpłatnym modelu. Pozdrawiam :)

bunia98

Posty: 7

 
Widoczność w portalach ogłoszeniowych pozwala poprawić efektywność pozycjonowania strony internetowej salonu kosmetycznego. Trzeba dodawać linki do witryny, no i publikować faktycznie unikalne propozycje.

messi10

Posty: 12

 
Zwiększenie widoczności salonu fryzjerskiego w sieci przyniosło mi 200% zysku w 11 msc, a jeszcze w sumie rok się nie skończył :P Dla mnie reklama stacjonarna teraz już praktycznie nie istnieje. Robię sporo wpisów do katalogów branżowych, ale warto postawić na unikalność i solidne zdjęcia marki.

Hiter56

Posty: 27

 
Tylko pamiętaj, żeby zawsze publikować oryginalne wpisy w katalogach, na portalach ogłoszeniowych i innych miejscach w sieci. Wtedy masz większą widoczność w wyszukiwarce. U mnie takie działanie przynosi większą konwersję. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 11

 
Z mojego doświadczenia wynika, że warto zmieniać treść ogłoszeń na każdym serwisie, bo to jednak ma spory wpływ na pozycjonowanie. Kopia kopii po prostu się nie opłaca :P

messi33

Posty: 13

 
Dywersyfikacja ogłoszeń to najlepsze rozwiązanie dla salonów kosmetycznych. Od czasu, kiedy jestem w branży piękna mam najwięcej klientek z polecenia. Program lojalnościowy to moim zdaniem niezłe wsparcie.

Acclaim

Posty: 15

 
Teraz moim zdaniem warto prowadzić dialog z klientami w mediach społecznościowych i przez stronę internetową. Mam kilka filmów z realizacji zabiegów i dość rozbudowanego bloga. Ogłoszenia publikuję też od czasu do czasu, ale warto samodzielnie monitorować ich faktyczną widoczność.

Nowe oblicze

Posty: 30