WITAMY

Forum na czasie - firma Ci nie jest obca

sprzedaż salonów kosmetycznych

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Salony Kosmetyczne > sprzedaż salonów kosmetycznych

sprzedaż salonów kosmetycznych

03.01.2017 00:30:12 

Hej, robię wyprzedaż urządzeń kosmetycznych. Kończę z biznesem na jakiś czas i przenoszę się do zupełnie nowej branży. Chciałbym sprzedać partnerom branżowym urządzenia kosmetyczne, dość zaawansowane, bez żadnych problemów. Znacie może serwis, który w takich transakcjach uczciwie pośredniczy?

03.01.2017 23:10:45 

Warto ponosić wiarygodność każdego ogłoszenia i nie małpować gotowców od konkurencji. Dobre zdjęcia salonu to też podstawa. Jednak w branży piękna zwraca się uwagę na całokształt funkcjonowania salonu.

04.01.2017 07:20:36 

Zachęcam klientki, żeby udostępniały moje posty z tablicy FB w zamian za rabaty. Dwa razy udało mi się zwiększyć zasięg materiałów o 200% w porównaniu do średniej. Jak dla mnie portale przeznaczone specjalistom piękna powinny powstawać częściej. Niestety mało podobnych katalogów branżowych w sieci, a szkoda.

05.01.2017 18:57:51 

Interesuję się od lat kosmetyką. Specjalizuję się w tworzeniu makijażu permanentnego dla kobiet 35-40+. Praktycznie codziennie monitoruję ogłoszenia na beautyconnect.pl. Znalazłam za ich pośrednictwem ponad 10 dobrze płatnych zleceń i nawiązałam współpracę dorywczą z warszawskim salonem kosmetycznym. Poza tym serwis jest całkowicie bezpłatny z perspektywy zwykłego użytkownika i ogłoszeniodawcy. Praktycznie z dnia na dzień nowe informacje wchodzą, wiadomości o targach, bezpłatnych szkoleniach. Jak zamierzasz szerzej spojrzeć na branżę kosmetyczną to monitoruj ten portal obowiązkowo. Nie ma czegoś podobnego w kraju, szczególnie w jasnym i bezpłatnym modelu. Pozdrawiam :)

06.01.2017 13:09:18 

Widoczność w portalach ogłoszeniowych pozwala poprawić efektywność pozycjonowania strony internetowej salonu kosmetycznego. Trzeba dodawać linki do witryny, no i publikować faktycznie unikalne propozycje.

07.01.2017 11:42:25 

Zwiększenie widoczności salonu fryzjerskiego w sieci przyniosło mi 200% zysku w 11 msc, a jeszcze w sumie rok się nie skończył :P Dla mnie reklama stacjonarna teraz już praktycznie nie istnieje. Robię sporo wpisów do katalogów branżowych, ale warto postawić na unikalność i solidne zdjęcia marki.

08.01.2017 12:54:26 

Tylko pamiętaj, żeby zawsze publikować oryginalne wpisy w katalogach, na portalach ogłoszeniowych i innych miejscach w sieci. Wtedy masz większą widoczność w wyszukiwarce. U mnie takie działanie przynosi większą konwersję. Pozdrawiam.

09.01.2017 12:21:58 

Z mojego doświadczenia wynika, że warto zmieniać treść ogłoszeń na każdym serwisie, bo to jednak ma spory wpływ na pozycjonowanie. Kopia kopii po prostu się nie opłaca :P

10.01.2017 11:23:49 

Dywersyfikacja ogłoszeń to najlepsze rozwiązanie dla salonów kosmetycznych. Od czasu, kiedy jestem w branży piękna mam najwięcej klientek z polecenia. Program lojalnościowy to moim zdaniem niezłe wsparcie.

11.01.2017 11:33:55 

Teraz moim zdaniem warto prowadzić dialog z klientami w mediach społecznościowych i przez stronę internetową. Mam kilka filmów z realizacji zabiegów i dość rozbudowanego bloga. Ogłoszenia publikuję też od czasu do czasu, ale warto samodzielnie monitorować ich faktyczną widoczność.

12>>

Ostatnio dodane posty

Makijaże w Żarach zrealizowane są na inne okazje. Przeważnie klientki zgłaszają się na makijaż ślubny, okolicznościowy, do sesji zdjęciowej, wieczorowy, a także dzienny.

Fachowe salony urody, mają swoje strony internetowe, na jakich można zbadać ceny wykonywanych makijaży w Żarach. Dodatkowo w wielu przypadkach zamieszczane jest portfolio ze zdjęciami wykonywanych już makijaży.

Wydaje mi się, iż większość salonów urody wykonuje makijaże w Żarach. Jeśli jest to makijaż weselny próbny, pożądane byłoby zapisać się do kilku i zbadać, który najbardziej Ci się podoba.

© Copyright Znasztoforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.