Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Zależy mi na jakieś doświadczonej kancelarii w sprawach frankowych, jak możecie mnie wspomóc jakąś podpowiedzią, gdzie szukać profesjonalnej pomocy to dajcie znać. Zależy mi na kancelarii, która będzie dla mnie w stanie taką sprawę kompleksowo poprowadzić, tak żebym sam się nie musiał zajmować tym.

korasek

Posty: 1

 
Podobno w większości umów frankowych występują klauzule niedozwolone. Banki się tutaj mocno przejechały, a już nie wspominam o klientach.

zenek744

Posty: 5

 
Dobrze, że frankowicze się połączyli i coś zrobili w kwestii walki z bankami. To nawet w większości nie były kredyty w walutach obcych, tylko po prostu dziwacznie przeliczane.

Black_Riot

Posty: 8

 
Niektóre banki podobno wydzieliły fundusze na pokrycie strat związanych z kredytami frankowymi. Nawet TSUE wydało pozytywny wyrok w sprawie frankowiczów.

dobryrd

Posty: 7

 
Bezpłatne analizy umów frankowych wykonuje kancelaria https://www.vindigo.com.pl/, w tym wyliczenia nadpłat z tytułu unieważnienia. Od razu się dowiesz, czy opłaca się wchodzić w konflikt z bankiem detalicznym.

TomekK

Posty: 4

 
Warto walczyć, bo banki jednak stale przegrywają i niektóre kancelarie już lecą na gotowcach.

adam86

Posty: 5

 
Banki dzisiaj stosują takie dziwne zapisy, że naprawdę trzeba prawnika do analizy, żeby wiedzieć, o co chodzi. Tragedia.

Madzia

Posty: 9

 
Bezpłatne konsultacje to już standard, ale i tak warto o tym mówić, bo może więcej osób zacznie po prostu chodzić do prawnika.

Miki789

Posty: 9