Strona główna > Firmy > Pożyczka bez BIK > zwrot prowizji bankowej ??

zwrot prowizji bankowej ??

zwrot prowizji bankowej ??

Nie mogę doprosić się o zwrot prowizji bankowej. Może coś poradzicie. Pożyczka wzięta w firmie pożyczkowej.

wirwik

Posty: 4

 
Tak też zrobię. Nie będę darować im pieniędzy. Najpierw grzecznie spytam o zwrot prowizji bankowej, a jak to nie zadziała, to skorzystam z waszej porady. Z góry bardzo dziękuję.

Warszawiak

Posty: 10

 
Ja nie miałam tyle szczęścia :) Musiałam skorzystać z pomocy kancelarii, lecz wszystko dobrze się skończyło. Odzyskaj prowizję bankową, korzystając z usługi kancelarii. Jest wiele takich, co zajmują się tego typu sprawami i działają rzeczywiście skutecznie. Prowizja bankowa na pewno ci się należy.

Sysek56

Posty: 19

 
Nie daruj im. Odzyskaj prowizję bankową, bowiem ci się należy. To są w końcu twoje pieniądze i masz pełne prawo do tego, aby się o nie ubiegać. Jeśli nie jesteś w stanie normalnie, to faktycznie pomoc kancelarii jest jedyną sensowną deską ratunku. Nie ulega wątpliwości pobierają jakieś opłaty, niemniej jednak tak czy inaczej, to się opłaca.

Kitas

Posty: 10

 
Odzyska prowizję bankową z pomocą kancelarii :) Łatwo powiedzieć. A ile taka usługa kosztuje? Prowizja nie jest duża i właśnie nie wiem, czy takie rozwiązanie w ogóle się opłaca. Jak się orientujecie, ile dokładnie procent krzyczy sobie kancelaria, to napiszcie. Mam obawy, że na konto dostanę opłakane pieniądze.

maniek

Posty: 5

 
Zawsze to coś. Gdyby nie pomoc firmy, w życiu nawet kilkuset złotych bym nie odzyskała. U mnie zwrot prowizji bankowej wpłynął za parę dni od zgłoszenia. Polecam.

Marioleczka

Posty: 17

 
Ja nie miałam tyle szczęścia :) Musiałam skorzystać z pomocy kancelarii, ale wszystko dobrze się skończyło. Odzyskaj prowizję bankową, korzystając z usługi kancelarii. Jest wiele takich, co zajmują się tego typu sprawami i działają naprawdę skutecznie. Prowizja bankowa na pewno ci się należy.

Olekk

Posty: 14

 
Jeśli masz problem ze zwrotem prowizji bankowej, to tutaj masz namiary na świetną kancelarię https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Mnie bardzo pomogli. Byłbym sporo stratny. Polecam z całego serca.

bobuś34

Posty: 13

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z prawem, natomiast ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, natomiast pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

100%UP

Posty: 7