pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Znacie kancelarie prawne, które bezpłatne analizują umowy o kredyty frankowe i dają rekomendacje, co robić dalej z tematem?

Sslawrumia

Posty: 1

 
Też mam z nimi dobre doświadczenia. Generalnie specjaliści od odszkodowań, od kredytów frankowych, nikogo nie wysyłają w zastępstwie, tylko samodzielnie działają. To jest uczciwe podejście do klienta.

labuh

Posty: 3

 
Właśnie moim zdaniem opłaca się poczytać raporty Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w odniesieniu do klauzul niedozwolonych. Lista bardzo długa. Tak właśnie banki nabierają klientów. Nawet czasami czytasz, a nie wiesz, czy to dobrze stworzona umowa. Lepiej zawsze mieć kontakt z prawnikiem.

Lalka

Posty: 3

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

labuh

Posty: 8

 
Właśnie o to chodzi, żeby walczyć o swoje, a nie zostawiać temat, a później ludzie budzą się w innym świecie, bez nieruchomości. Umowy o kredyty frankowe były nieuczciwe. Przyznał to nawet UOKiK i wiele instytucji klasy międzynarodowej.

pawel253

Posty: 9

 
Czasami jak masz niską kwotę roszczenia to niektóre kancelarie nie chcić w ogóle współpracować. Spróbuj skontaktować się z https://www.kancelarianik.pl/ - bo są spore szanse, że nie dojdzie do rozprawy, a wszystkie kwestie uda się ustalić na drodze mediacji.

francuzz

Posty: 6

 
Ludzie chcieli zmniejszyć koszty zakupu nieruchomości i wcale im się nie dziwię. Banki nie powinny oszukiwać na umowach, więc wszystko byłoby w porządku, a tak nie jest, więc każdy ma prawo do sprawiedliwego traktowania, jeżeli w grę wchodzą tak duże pieniądze.

Wygodniś22

Posty: 16

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

Michałek

Posty: 5

 
Banki świadomie wprowadzały kredytobiorców w błąd i nie informowały właściwie o ryzyku. Przez takie rzeczy ludzie tracą zaufanie do całego systemu.

wisła1905

Posty: 15