doradca kredytowy lublin, opinie

doradca kredytowy lublin, opinie

Sporo trzeba formalności żeby można było dostać kredyt hipoteczny w Lublinie? To mój pierwszy kredyt i nic o tym nie wiem.

Worms

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Warren1987

Posty: 8

 
Nie znam się na kredytach, jeśli jakiś gotówkowy wybieram to albo poszukuję w Internecie albo idę do swojego banku gdzie mam konto i tam mi coś znajdują taniego.

zenek744

Posty: 5

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem bez wątpienia z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, albowiem jest o dużo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

wawrzyn56

Posty: 3

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie kupię sobie mieszkania.

benia

Posty: 5

 
Bałbym się w Polsce zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znajomi mieli we frankach szwajcarskich i w pewnym momencie mieli znowu do spłaty tyle ile wzięli. Na kredyt to musi być człowieka stać. Wówczas można się nim interesować.

Kolekcjoner

Posty: 8