dobry doradca kredytowy

dobry doradca kredytowy

W jakim kierunku zmierza teraz rynek kredytowy waszym zdaniem i jakie macie ostatnio doświadczenia ze spłatą zobowiązań. Radzicie sobie?

Teraru

Posty: 1

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

Babeczka

Posty: 8

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

amrmas22

Posty: 9

 
Załóż sobie w międzyczasie bezpłatne konto w Biurze Informacji Kredytowej. Przydaje się, nawet do ochrony tożsamości kredytobiorcy.

amrmas22

Posty: 10

 
U mnie rata ponad 400 złotych większa, ledwie na zdolności kredytowej się mieszczę, więc lepiej się upewnij, czy masz jakiś bufor bezpieczeństwa, jakby polityka monetarna jeszcze bardziej wykręciła.

Dyduchrr

Posty: 8

 
Jeżeli masz jakieś problemy w BIK, coś ze zdolnością kredytową szwankuje to porozmawiaj z https://piotrgrudniewski.pl. Dobry specjalista od kredytów hipotecznych, firmowych oraz gotówkowych, ale obsługuje też sporo innych rzeczy, publikuje na aktualne tematy finansowe. Dobrze poczytać, bo widać spore doświadczenie. W przeszłości, jeszcze przed wystrzałem stóp procentowych zaciągałem kilka gotówkowych i zawsze było do kogo się odezwać z optymalizacją.

SzczesliwaMama

Posty: 38

 
Potwierdzam. Przez tego doradcę kredytowałem firmę. Nikt mi nie chciał dać kasy, jeżeli samodzielnie się starałem. Z nim jakoś udało się ogarnąć finansowanie.

fertuś45

Posty: 18

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

mniszek56

Posty: 10

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

Jasio234

Posty: 2