[Oferta] Serwis komputerowy - Warszawa - Firma !

[Oferta] Serwis komputerowy - Warszawa - Firma !Nasza firma Izinet - Serwis komputerowy, proponuje naprawę komputerów i laptopów w niezmiernie atrakcyjnych cenach na rynku. Mamy wiedzę, a także ogromne doświadczenie. Zajmujemy się naprawą starych komputerów, jak i tych nowych. Składamy również komputery z części dostarczonych przez klienta i według ustalonej specyfikacji.

Wszystkie czynności wykonujemy z dokładną starannością, a także zaangażowaniem. Klienci są dla nas niezmiernie ważni, wobec tego gwarantujemy najwyższą jakość usług w niskich cenach. Nasz serwis komputerowy powstał po to, aby zapewnić rzetelne usługi, aby praca w domu, czy biurze była bezpieczna i łatwa. Oferujemy również obsługę i opiekę informatyczną w firmach, które wymagają mieć fachowych fachowców. Z nami możesz podpisać umowę, na kilka godzin w miesiącu, a także ustalić czas w nagłych usterkach. Jesteśmy otwarci na inne propozycje współpracy.

Działamy na terenie warszawy i okolic. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://izinet.eu, gdzie odnajdziecie więcej informacji o naszych usługach.

maniek

Posty: 1

 

info@pracazekonomii.pl

Posty: 10