Prohormony, który sklep ?

Prohormony, który sklep ?

Poczytałem o zamiennikach sterydów, podobno pro hormony są całkiem bezpieczne. Gdzie można coś takiego kupić, jakiś sklep znacie?

Worms

Posty: 13

 
Wytrzymałość siłowa to zauważyłem na pewno, zresztą na opakowaniu też tak pisze :) Porównywałem ceny prohormonów w różnych sklepach online i jest widać ważna różnica. Tak rzeczywiście to nie szukam tanich środków. Generalnie wolę dopłacić i mieć pewność, iż jest bezpiecznie, a źródło pewne. Wolę się nie narażać.

Czytelnik2

Posty: 20

 
Miałem okazję korzystać z ich oferty więc polecam pro hormony z ich ofert, dobra produkcja, idealne środki, sprawdzałem na swojej skórze sklep, więc nie mam zastrzeżeń jak inni tu na forum.

Alimner56

Posty: 22

 
Trzeba uważać, bo na prohormonach koniecznie trzeba podjąć wzmożony trening. Na pewno nie można uważać, że zrobisz cykl bez większego zaangażowania w wysiłek i będzie super. Dużo młodych ma złe przekonania :)

audi25

Posty: 10

 
Polecam https://eprohormony.pl. Już kilka razy byłem ich klientem, duży wybór prohormonów, sklep online z szybką wysyłką bez żadnych ściem, to co w ofercie zawsze mają, więc warto zajrzeć i zgłębić dość szeroką ofertę. Ceny nawet spoko, ale oczywiście nie ma co liczyć na jakąś tam taniochę, podróbki, syf jakiś

Fifczak90

Posty: 22

 
To chyba jedna z lepszych ofert :) Nie widziałem tak konkretnej, w ogóle trudno trafić w sieci na jakość, bo w zasadzie uważam, że tylko opakowania są inne, a zwartość ta sama. Tu są oryginalne pro hormony, sklep warto polecić i tyle na temat.

czesiek00

Posty: 12

 
Jakoś nie bardzo widzę porządne oferty odnośnie prohormonów w sklepach online. Czytałem na jednej stronie, co jest faktycznie ok i konkretne nazwy, niemniej jednak u nas chyba tego nie ma. Nasz rynek jest raczej ubogi w porządnych producentów tych środków. Jak się mylę sprostujcie.

Jarko445

Posty: 10