Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > bezpieczne suplementy diety i siłownia

bezpieczne suplementy diety i siłownia

bezpieczne suplementy diety i siłownia

Suplementy dla kulturystów – jakie polecicie? Na ten moment potrzebowałbym czegoś budującego masę mięśniową. Z góry dzięki za odpowiedzi.

miko_poz

Posty: 17

 
Mam znajomka, który ostatnio dość mocno przybrał na masie. Sam jestem ciekawe co on takiego sobie załadował, że aż taki efekt. Pogadam i się dowiem.

NadmorskaOaza

Posty: 22

 
Mały offtop, ale co powiecie na temat pomocy trenera personalnego? Polecacie takie usługi? Ktoś taki z doświadczeniem i wykształceniem powinien umieć dobrać dobrą suplementację na przyrost, cały trening itp.

Laleczk23

Posty: 17

 
Mam zamiar wdrożyć jakąś suplementację i też właśnie zbieram różne opinie od ludzi. Jedni chwalą jeden produkt, inni zupełnie coś innego. I weź tu bądź mądry;P

ghjss

Posty: 37

 
Na mnie osobiście dobrze działa Somatodrol. Tu - http://preparat.eu jest szczegółowo opisany skład i działanie. Ogólnie przyrost masy to kwestia bardzo indywidualna, na którą się składa wiele czynników. Powodzenia!

sthEn

Posty: 20

 
Witam. Mam kilku znajomych na osiedlu, którzy poważnie urośli w ostatnim czasie. Ale oni to mają kasę na suplementy, bo co jak co, ale generalnie odżywki kosztują, a jak chce się efektu to trzeba je brać regularnie, a nie raz na ruski rok.

pawel253

Posty: 19