WITAMY

Forum na czasie - firma Ci nie jest obca

Utrzymanie ekrekcji

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

08.05.2018 14:54:42 

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

08.05.2018 18:27:42 

jeśli można sobie pomóc jakimś preparatem to moim zdaniem zawsze warto. Sam mam zamiar coś kupić sobie, chodzi mi o wydłużenie stosunku, czasami jest okej i faktycznie trochę to wszystko trwa, ale czasami jest tak, że wystarczy chwila i można zwijać zabawki.

09.05.2018 07:34:04 

Zdecydowałem się trochę sobię pomóc ostatnio i kupiłem Dr penigreat, to jest taka jakby maść żel, jak zwał tak zwał. W każdym razie mogę po tym dłużej się kochać i też odczucia są lepsze – dla mnie i dla mojej dziewczyny. Już pomijam to jak bardzo pozytywnie taka większa pewność co do „tych spraw” przekłada się na lepszą psychikę itp.

10.05.2018 23:37:33 

Cześć, znawcą od preparatów na męskość to nie jestem, ale widzę co się dzieje i żę jest ich coraz więcej. Zwłaszcza w mediach się jakaś ofensywa reklamowa zrobiła i jestem ciekaw ile muszą takie tabletki kosztować skoro producentów stać na tyle czasu antenowego w tv..

11.05.2018 22:27:44 

Jakoś się nigdy jeszcze na jakieś suplementy czy preparaty nie zdecydowałem .ale nie mówię nie takim wynalazkom. Wszystko jest dla ludzi i jeśli coś faktycznie ma pomóc, to czemu nie skorzystać?

12.05.2018 08:05:45 

Przez pewien czas to się poważnie zastanawiałem żeby do lekarza pójść, ale jak sobie pomyślałem że mnie obcy facet będzie gdzieś macał to jednak zrezygnowałem...to już wolę jednak być nie do końca sprawny...

13.05.2018 16:26:41 

Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

14.05.2018 10:28:56 

Ja się zastanawiam nad kupienie feromonu jakiegoś. Ktoś kiedyś stosował? Działa to cokolwiek na płeć piękną, czy nie bardzo? Ciekaw jestem....byłoby fajnie jakby działało.

15.05.2018 19:12:46 

Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

Ostatnio dodane posty

Przy wybranych odpowiednio suplementach będzie można faktycznie liczyć na lepsze efekty treningu, ale trzeba także mieć pomysł na to co będzie się wybierało. Więc dobrze będzie to sprawdzić, zobaczyć jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o dostępne suplementy, co z tych różnych środków w sprzedaży będzie można wybrać.

Dobre peptydy faktycznie mogą się okazać pewnym wsparciem i zapewniają między innymi lepszą regenerację po treningu. Jak uda się dobrać takie środki dla siebie to będzie można liczyć faktycznie na skuteczność ich stosowania.

Stosowanie peptydów czy innych suplementów to przede wszystkim sztuka wyboru. Trzeba wiedzieć co będzie dla organizmu najodpowiedniejsze. Im więcej różnych suplementów miało się okazję przetestować tym więcej o nich wiadomo i ten wybór będzie łatwiejszy.

© Copyright Znasztoforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.