Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

TomekK

Posty: 8

 
jeśli można sobie pomóc jakimś preparatem to moim zdaniem zawsze warto. Sam mam zamiar coś kupić sobie, chodzi mi o wydłużenie stosunku, czasami jest okej i faktycznie trochę to wszystko trwa, ale czasami jest tak, że wystarczy chwila i można zwijać zabawki.

SzczesliwaMama

Posty: 39

 
Zdecydowałem się trochę sobię pomóc ostatnio i kupiłem Dr penigreat, to jest taka jakby maść żel, jak zwał tak zwał. W każdym razie mogę po tym dłużej się kochać i też odczucia są lepsze – dla mnie i dla mojej dziewczyny. Już pomijam to jak bardzo pozytywnie taka większa pewność co do „tych spraw” przekłada się na lepszą psychikę itp.

GGregbard

Posty: 16

 
Cześć, znawcą od preparatów na męskość to nie jestem, ale widzę co się dzieje i żę jest ich coraz więcej. Zwłaszcza w mediach się jakaś ofensywa reklamowa zrobiła i jestem ciekaw ile muszą takie tabletki kosztować skoro producentów stać na tyle czasu antenowego w tv..

Jasio234

Posty: 17

 
Jakoś się nigdy jeszcze na jakieś suplementy czy preparaty nie zdecydowałem .ale nie mówię nie takim wynalazkom. Wszystko jest dla ludzi i jeśli coś faktycznie ma pomóc, to czemu nie skorzystać?

Lupusx

Posty: 10

 
Przez pewien czas to się poważnie zastanawiałem żeby do lekarza pójść, ale jak sobie pomyślałem że mnie obcy facet będzie gdzieś macał to jednak zrezygnowałem...to już wolę jednak być nie do końca sprawny...

alklu7

Posty: 17

 
Każdy przypadek jest indywidualny jednak, różne podłoże mają problemy z seksem. Czasami przyczyna jest czysto fizyczna a czasami jednak dużą blokadą jest głowa – fizycznie jest wszystko okej, ale głowa hamuje.

Marioleczka

Posty: 10

 
Ja się zastanawiam nad kupienie feromonu jakiegoś. Ktoś kiedyś stosował? Działa to cokolwiek na płeć piękną, czy nie bardzo? Ciekaw jestem....byłoby fajnie jakby działało.

wacek55

Posty: 10

 
Tak się zastanawiam jak sobie kiedyś mężczyźni radzili z różnymi dolegliwościami, czy może kiedyś problemy z potencją nie były tak popularne jak dzisiaj? Może tak być, chociaż kiedyś przecież czasy też bywały stresujące.

Radziu

Posty: 8