Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > jaki suplement diety

jaki suplement diety

jaki suplement diety

Zielony jęczmień jest mi potrzebny, jaki polecacie? Zrobiła się teraz trochę moda na suplementowanie tego jęczmienia i też w związku z tym pojawiło się w sprzedaży dużo różnych wariantów i trochę mam przez to kłopot z wyborem czegoś odpowiedniego.

TomekK

Posty: 4

 
Teraz to w ogóle dużo ludzi cierpi na problemy z układem pokarmowym. Prawda jest taka że mało kto je zdrowo, raczej w większości przypadków faszerujemy się wysoce przetworzonym jedzeniem co ma potem wpływ na stan żołądka, jelit...a jesteś tym co jesz...taka prawda.

Gruszek2

Posty: 26

 
Jest bardzo duży wybór suplementów aktualnie, mam czasami wrażenie że jest więcej dostępnych w sprzedaży preparatów niż klientów którzy chcieliby je kupować..;)

sthEn

Posty: 9

 
Ja znam najlepszy suplement na odchudzanie na świecie. Uwaga, mówię – mniej jeść! ;-) A do tego to trzeba mieć mocną głowę i jak człowiek sobie postanowi to nie tknie niezdrowego jedzenia choćby nie wiem co się działo.

fj-doc

Posty: 12

 
Mi wystarcza że sobie magnez uzupełniam już od kilku lat. To jest jednak pierwiastek wyjątkowo podatny na wypłukiwanie z organizmu. A to kawa, a to stres, zmeczenie, pogoda i człowiek jest na deficycie magnezowym.

Pamooko

Posty: 14

 
Na pewno w odchudzaniu warto sobie pomóc odpowiednimi suplementami. Ale jakie są najlepsze i przy okazji zdrowe dla organizmu to tego nie wiem. Ludzie mówią że te które metabolizm nakręcają, czyli jakie?

chaluksy bielsko biała

Posty: 10

 
Trudno tak na odległość komukolwiek doradzać w temacie suplementów moim zdaniem najlepiej to się zawsze z lekarzem ewentualnie z dietetykiem skonsultować zanim się coś kupi. Kto jak kto ale tacy fachowcy powinni być zorientowani.

Babeczka

Posty: 18

 
Prawda że teraz tych suplementów na każdą okoliczność to się pojawiły tysiące. Ja mam zaufanie jeśli chodzi o spirulinę do Humavit-a ze strony humavit.pl. Świetnie się po niej czuję, żadnych efektów ubocznych, zdecydowanie coś takiego moge polecić, a przy tym sam suplement jest dość ekonomiczny w stosowaniu, nie wychodzi to dużo w skali miesiąca.

TomekK

Posty: 7

 
No może będę trochę nie na czasie, ale ja tylko witaminę C tak naprawdę w miarę regularnie staram się uzupełniać, czasami jakiś czosnek na większa odporność wezmę i tyle. Także ekspertem nie jestem.

beata77

Posty: 9

 
Mam zamiar coś sobie kupić na moje problemy z cerą. Coś tutaj polecicie? Jak sobie radzić z przebarwieniami i w ogóle z giętkością skóry, która w moim wypadku jest już tylko wspomnieniem?

labuh

Posty: 12