Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Witajcie :) Kolega mnie prosił żęby zapytał, bo sam nie ma internetu. No więc pytam – jak powiększyć penisa? Polecacie jakieś tabletki, maści, proszki czy coś w tym stylu? Z góry dzięki – w imieniu kolegi.

ernolo

Posty: 4

 
Jest dużo różnych preparatów pomagających w sprawach – seksowych, ale ja żadnego póki co nie stosowałem. Choć na pewno za jakiś czas jakiś suplement będe chciał sobie kupić.

Sarenka

Posty: 28

 
Ogólnie teraz sporo par ma problem z seksem tak naprawdę. Moja znajoma jest psychologiem to ponoć bardzo dużo par – małżeństw i nie małżeństw przychodzi z problemami z pożyciem właśnie. Ciekawe w sumie.

debra76

Posty: 13

 
Hej, cześć. Sam mogę powiedzieć z włąsnego doświadczenia tylko ale mi pomaga Dr Penigreat. Powiększyło się to co się miało powiększyć i z tego co żona mówi wynika, że naprawdę jest lepiej...czyli jednak padł pewien mit, w który wcześniej wierzyłem...bo rozmiar jednak ma znaczenie i to słychać u nas w domu wieczorami ostatnio...:]

yarofe

Posty: 11

 
Chodzi mi po głowie pomysł żeby kupić jakiś wspomagacz, tylko ciekawe na ile faktycznie to coś pomoże. Wydaje mi się że najbardziej skutecznym pomysłem na zwiększenie rozmiaru byłby jakiśzabieg chirurgiczny....ale na to to ja się na pewno nie piszę.!

Ciapek

Posty: 7

 
Raz mi się kumpel przy wódce wygadać, że coś tam bierze na potencję, ale już nazwy tego preparatu sobie nie przypomnę, a teraz to mi głupio go nawet dopytywać o to..

pawel253

Posty: 11

 
Ciekawe czy komuś kiedyś kobieta powiedziała wprost że ma – za mały sprzęt...ale to by musiało faceta zaboleć. Podejrzewam że przy jakiś związkowych kłótniach to takie teksty mogły lecieć, ludzie w złości to sięgają po największe armaty.

Laleczka4

Posty: 11

 
Możliwości na dodanie sobie centymetrów trochę jest, ogólnie z tego co wiem większość środków działa w ten sposób że rozszerza naczynia krwionośne i stąd ten efekt – powiększenia.

Jamrozyy

Posty: 28

 
No siemka, z tego co wiem to są ćwiczenia którymi można sobie poprawić rozmiar, ale na ile one działają to nie wiem, bo mi się nigdy nie chciało w takie rzeczy bawić powiem szczerze. Ile cm mam tyle musi mi wystarczyć.

Yuri20

Posty: 18