Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > Gdzie kupić suplementy

Gdzie kupić suplementy

Gdzie kupić suplementy

Czy stosujecie suplementy diety dla sportowców i jakie przynoszą w ogóle wyniki?

nighthaze

Posty: 2

 
Ogólnie po robocie, jak chodzę na treningi to jestem bez energii. Pomogło mi BCAA i częściowo boostery testosteronu, ewentualnie azotowe. Podbijają też libido, więc możesz spróbować.

Misieczek

Posty: 8

 
Aminokwasy to jest normalnie bajka, jak intensywnie trenujesz. Teraz mogę nawet dwa treningi dziennie zrobić bez większych strat motywacji. Często w weekendy robię dodatkowe tury i przyznam, że bez aminokwasów sobie nie wyobrażam treningu.

bruklin187

Posty: 11

 
Przy zakupie suplementów sprawdzają się programy lojalnościowe. Przekonałem się o tym, jak brałem na ponad 400 złotych kwartalnie. Jak dbasz o siebie to niestety w końcu staniesz przed decyzję, czy wziąć suplementy, czy nie.

Czarek

Posty: 5

 
Zacząłem wstępnie przyjmować witaminy polecane przez https://musclepower.pl/ i dostałem niesamowitego kopa. Niedługo planuję przenieść się na białko wysokiej jakości, wzmocnić dietę, trochę uwolnić rezerwy energetyczne. Moim zdaniem sklep bardzo spoko, ale nie tylko z powodu asortymentu ich polecam. Raczej przez bazę wiedzy, bo bardzo dobrego blogasa prowadzą. Sporo info dla początkujących i zaawansowanych sportowców amatorów.

WacDEC

Posty: 7

 
Bez suplementów ćwiczyć możesz, to prawda, ale raz stracisz ogrom czasu na regeneracje, a dwa nie zbudujesz tak szybko wymarzonej sylwetki. Tutaj chodzi o czas i mniej stresu.

plertoo3

Posty: 17

 
Węglowodany to podstawa, jak jeszcze pracujesz w dzień umysłowo. Ogólnie na ketogeniczną dietę chciałem wbić, ale nie dałem rady przetrwać pierwszego, najtrudniejszego okresu. Nie da rady, chyba że na urlopie.

tefal100

Posty: 6

 
Żele z węglowodanami się przydają, jak robisz interwały. U mnie bardzo dobre wyniki spalania tłuszczu po tym.

Fanatyk

Posty: 13