Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > Suplementy diety na masę mięśniową, proszę o pomoc ?

Suplementy diety na masę mięśniową, proszę o pomoc ?

Suplementy diety na masę mięśniową, proszę o pomoc ?

Jakie środki byście polecali na masę mięśniową? Próbuję się zorientować, szperam po różnych stronach i portalach, dlatego zajrzałem też i tu.

Trener

Posty: 9

 
O, na przykład tutaj możesz odszukać popularne i sprawdzone suplementy na masę mięśniową – http://terminatory.pl. Próbowałem i doceniłem.

Lalka

Posty: 17

 
Grunt, to wybrać fachową siłownię. Nie jakąś osiedlowy barak, gdzie schodzi się szemrane towarzystwo i handluje dziwnymi specyfikami, tylko taką gdzie doradzą, pokażą co i jak, no i – najważniejsze. Będą mieli bezpieczny, atestowany sprzęt. W takim miejscu można rozwijać masę mięśniową bez ryzyka.

Nikuś23

Posty: 18

 
W treningu na rozbudowę masy mięśniowej znaczące jest też to, na czym chcesz się skupić. Czy na sylwetce, czy też chcesz zostać sportowcem-ciężarowcem. Bowiem jednakże techniki ćwiczeń są inne w tych wypadkach.

Qumer45

Posty: 26

 
Na początku w zupełności wystarczy ci dobrze zbilansowana dieta plus jakieś białko. Na poważniejsze rzeczy przyjdzie czas kiedy przejdziesz już od początkowych ćwiczeń do zwiększania masy mięśniowej i rzeźbienia sylwetki.

Bankowy

Posty: 15

 
Do wytworzenia masy mięśniowej niezbędne są w zasadzie tylko trzy elementy: intensywny trening, dopasowana do ciebie dieta oraz nowoczesne, niegroźne dla zdrowia suplementy.

labuh

Posty: 20

 
W diecie pracującej dla nas na rozwój masy mięśniowej ważne jest też urozmaicenie posiłków. Nie można w kółko jeść kurczaków czy też ryb z puszek. Ważne są także inne elementy jedzenia, bowiem każdy zaopatruje nas w konkretne składniki i dopiero ten konglomerat przyniesie efekty na siłowni. Co potem docenimy w lustrze.

youmakeme

Posty: 32

 
Do zwiększania masy mięśniowej trzeba się przygotować, myśląc racjonalnie, a nie tylko o jak najszybszym efekcie, bo najczęściej taki system działa na naszą szkodę.

345_14

Posty: 22

 
Pamiętaj, żeby się nie przetrenować. Ciągłe ćwiczenia wcale nie pomogą w pozyskaniu masy mięśniowej. Istotne jest, by również systematycznie odpoczywać (mięśnie muszą się zregenerować).

Marko

Posty: 33

 
W kwestiach żywienia przy budowie masy mięśniowej ważnym aspektem jest też posiłek po treningu (jest on tak samo ważny jak osławione śniadanie). Bez wątpienia trzeba jakiś czas odczekać, natomiast później sok owocowy i jakiś kurczak z ryżem będą ok.

Klarka34

Posty: 6