Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Odżywianie > Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Witam! Szukam jakiś informacji na temat żelu dr Penigreat. Ktoś, coś? Mieliście z czymś takim albo podobnym w ogóle do czynienia? Ostatnio widzę u siebie coraz większe problemy podczas seksu a wolałbym jednak żeby się obyło bez chodzenia do lekarza.

figo

Posty: 9

 
Jeszcze jestem młody więc jakiś problemów z potencją u siebie nie dostrzegam choć ciekaw jestem jak to będzie jak będę miał 40 – 50 lat...czy w ogóle nam się będzie z żoną jeszcze kochać ze sobą.

Joe

Posty: 11

 
Cały myk polega na tym, że kobieta potrzebuje o wiele więcej czasu żeby osiągnąć prawdziwy orgazm niż mężyczna..stąd są problemy z seksem bo faceci tego nie ogarniają...ja zacząłem ostatnio stosować specjalny żel Dr.Penigreat żeby nie kończyć za szybko, żę moja kobieta mogła faktycznie też dojść, a nie tylko udawać że doszła tak jak 90 % kobiet – według statystyk tak właśnie jest.

Babeczka

Posty: 14

 
Mi to się ostatnio kumpel wygadał że bierze jakieś tabletki na powiększenie...nie pytałem o nazwę tego czegoś ale w sumie...może i ja spróbuję, co mi szkodzi a może coś zyskam.

turysta00

Posty: 11

 
Jakby mi ktoś coś polecił żeby wzmocnić swoje możliwości seksualne to myślę że bym zainwestował w coś takiego, ale to by mi musiałą jakaś zaufana osoba polecić którą znam i wiem że nie ściemnia itp.

Cziczin

Posty: 23

 
Moje zdanie jest takie że wszystko jest dla ludzi i jeśli są preparaty które faktycznie pomogą, powiększą, polepszą to warto z takich możliwości korzystać. Byle z rozsądkiem i umiarem.

tajWoj

Posty: 20