Dobra stylistka

Dobra stylistka

Cześć! Właśnie zdałam sobie sprawy, że mój wygląd to nie efekt bezkształtnej sylwetki ale źle dobranej garderoby! Muszę koniecznie skorzystać fachowych
porad! Znacie może jakiegoś dobrego stylistę?

audi80

Posty: 11

 
Podobno nie szata zdobi człowieka, ale jak nieraz przyglądam się garderobie kobiet to zastanawiam się czy one lusterka nie mają w domu. Niby noszą markowe ciuchy, ale nie pasujące ani do ich sylwetek ani do całego zestawu garderoby. Ja do czasu kiedy nie skorzystałam z pomocy Stylistki z portalu Klinika Mody miałam ten sam problem a dziś w pełni akceptuję siebie i mój nowy wygląd.

NoweCzasy

Posty: 28

 
Nawet z ubrań zakupionych w supermarkecie czy w sklepie z używaną odzieżą można stworzyć super stylizację, jak się wie jak zatuszować mankamenty sylwetki i wyeksponować jej atuty. Tą umiejętność posiadają profesjonalni styliści mody, z których pomocy moim zdaniem warto skorzystać

propek1

Posty: 9

 
Kiedyś przypadkowo trafiłam na portal pod adresem www.klinikamody.pl prowadzony przez stylistkę mody Magdę Potok. Tak zainspirowały mnie jej stylizacje i metamorfozy kobiet, że postanowiłam skorzystać z jej pomocy. Dziś bez problemu potrafię dobrze dobrać elementy garderoby do swojej sylwetki i czuję się naprawdę inną, bardziej elegancką kobietą.

Radziu

Posty: 9

 
Pooglądaj programy telewizyjne, w których stylistki pomagają kobietom zmienić swój wygląd. Może to pomoże ci wybrać odpowiedni dla siebie styl. Jak ci się nie uda to naprawdę pozostaje ci jedynie pomoc profesjonalnego stylisty.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Zachwycamy się usługami zagranicznych stylistów a nie szukamy pomocy u naszych fachowców w tej branży. Ja osobiści polecam Magdę Potok, której profesjonalizm pomógł mi uwierzyć, że nawet z kilku elementów garderoby można wyczarować oryginalny zestaw pasujący na każdą okazję!

anna_00

Posty: 5

 
Z tego co się zdążyłam zorientować to usługi profesjonalnych stylistek nie powinny się ograniczać jedynie do dopasowania jednego zestawu garderoby. Moja koleżanka korzystała z tego rodzaju pomocy i stylistka wytłumaczyła jej jakie popełnia błędny przy doborze poszczególnych elementów i wybrała się z nią na zakupy, dzięki którym jej szafa przeszła całkowitą metamorfozę.

Speedy_UT

Posty: 6

 
Nie wiem jak inne kobiety kompletują swoją garderobę, ale akurat ja często korzystam z pomocy profesjonalnej stylistki. Dzięki jej umiejętnościom ubrania doskonale ukrywają moje mankamenty figury i uwydatniają jej atuty! Jak osobiście korzystam z pomocy Magdy Potok!

Namo

Posty: 7