Sklep z odzieżą XXL

Sklep z odzieżą XXL

Jakie stroje nosicie, jeżeli chodzi o rozmiar XXL, co wam najbardziej pasuje. Szukam ciekawych inspiracji, również na własnego bloga.

Gabat

Posty: 1

 
Czarne stylizacje się nie sprawdzają. Właśnie trzeba stawiać bardziej na kolory, coś asymetrycznego, duże wzory. Super to wygląda.

Radziu

Posty: 9

 
Chodzę w tunikach praktycznie, a mam rozmiar bardzo duży. W tunikach czuję się bezpiecznie, nie widać tak bardzo mojej tuszy, chociaż nie wstydzę się za bardzo. Czasy się zmieniają i już nie ma takiej presji na osoby otyłe.

berry1

Posty: 29

 
Asymetryczne kardigany to rewelacja dla osób puszystych. Przede wszystkim nie musisz się, dzięki nim przejmować dodatkowymi elementami garderoby.

pawel253

Posty: 11

 
Według moich doświadczeń to tuniki najbardziej wyszczuplają, szczególnie z poprowadzeniem dodatkowych kolorów dla kontrastu, chociażby w okolicy szyi. Zostawiam ci przykład https://ewex24.pl/kategoria/15/tuniki . Można też broszkę fajnie dopasować na materiał, która odciąga wzrok od sylwetki, jako takiej. Dobre mam doświadczenia z tym sklepem. Jakość ciuchów po rozpakowaniu za pierwszym razem wow.

dobryrd

Posty: 23

 
Size Plus kategoria jest dostępna teraz w specjalistycznych sklepach, ewentualnie na zamówienie. Musisz popytać. Dobre tkaniny masz od włoskich producentów, więc tutaj bym się skierowała.

edek

Posty: 8

 
Duży udział elastanu się sprawdzi na pewno, bo ciuch nie będzie ci przeszkadzać w codziennych sytuacjach.

TomekK

Posty: 5

 
Popatrz też w czym chodzą puszyste gwiazdy. Dla mnie to była super inspiracja. Można się wzorować, często u krawcowej coś skopiować.

adam86

Posty: 4

 
Zawsze litera V u otyłych pod kątem ubioru. Bardzo dobrze przerzucasz optycznie masę. Robisz się wyższa wizualnie, tak można powiedzieć.

Adma567

Posty: 35

 
Tylko nie wybieraj zbyt dużych ubrań, bo to częsty błąd. Powinny być możliwie najbardziej dopasowane do sylwetki.

Booss23

Posty: 6