analiza sylwetki, gdzie znajdę ?

analiza sylwetki, gdzie znajdę ?

Chce przejść prawdziwą metamorfozę jak w telewizji, ale nie wiem gdzie znajduje taką profesjonalna stylistkę?

Facio

Posty: 4

 
Mnie się marzyła super metamorfoza i poszłam do stylistki. Faktycznie jej spojrzenie na mnie było całkowicie inne. Efekt końcowy podoba się wszystkim, którzy mnie widzą.

wisła1905

Posty: 8

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Rzeczywiście potrafi ubrać ludzi o wiele lepiej. To ważne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, dlatego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

Black_Riot

Posty: 16

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, lecz w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, zatem taka osoba się bardzo przydaje do pomocy.

szaro

Posty: 9

 
Jeżeli konieczne jest analizowanie sylwetki to polecam szkolenia dla stylistów online https://kamilapiwowarska.pl/szkolenia-dla-stylistow/ jest od tego wybitna specjalistka, jaka bardzo chętnie każdej osobie pomoże.

Miki

Posty: 7

 
Mnie pomoc stylistki dużo dała. Zaczęłam trochę w przeciwnym wypadku patrzeć na świat. Wszyscy mówią, że od tamtego czasu ubieram się o dużo lepiej. Polecam taką pomoc.

grzes3345

Posty: 17