gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

Lupusx

Posty: 7

 
Ostatni raz taką suknię z prawdziwego zdarzenia to miałam założoną na sobie chyba przy okazji studniówki więc już prawie 20 lat temu...stare czasy:)

adam_r

Posty: 6

 
Bardzo jestem zadowolona ze swojej sukni estradowej którą przygotowali mi na wymiar w Isel Onir. To jest prawdziwy efekt – wow! :) Suknia robi wrażenie, przykuwa uwagę, a jednocześnie jest idealnie dopasowana, nic nie uwiera, nie drapie, nie drażni. Mają bardzo długo czynne, bo aż do 19 tej, miły kontakt, super fachowe doradztwo. Więcej o ich ofercie jest na stronie facebookowej facebook.com/IselOnir-875955792589761.

aliboni56

Posty: 21

 
Materiał jest kluczowy, taka prawda. Kiedyś kupiłam sobie sukienkę która mnie ta drapała po ciele że wytrzymać się nie dało. Innym razem udało mi się dobrać taką której w ogóle na sobie nie czułam, super leżała, jak druga skóra.

daron64

Posty: 8

 
Kilka lat temu w świetnej kreacji podczas festiwalu w Opolu wystąpiła Kinga Preis. Od tamtej pory poluję na sukienkę podobnej do jej, ale nie mogę nigdzie znaleźć...help!

aplay99

Posty: 27

 
Kiedyś szyto bardzo fajne kreacje dla pań. Teraz jak człowiek wejdzie do pierwszej lepszej galerii i sieciówki z ubraniami to te ubrania wyglądają jakby psu z pyska wyciągnięte, wymięte, bez kształtu, bez fasonu.

zenek744

Posty: 7

 
Ja nie będę ukrywała że głównie ubieram się w sieciówkach. Jest tanio, ale faktycznie z jakością sukienek w takich sklepach bywa różnie...delikatnie mówiąc. Projekty są zazwyczaj bardzo siebie podobne, niby rózne marki a wzory zbliżone wizualnie niemal jak 1 do 1.

bernatka789

Posty: 15

 
Dużo można w Poznaniu znaleźć różnych butików, salonów mody i tak dalej ale gdzie sprzedają rzeczy naprawdę ciekawe, z dobrej jakości tkanin to już nie podpowiem...

wom_ww

Posty: 9

 
Mam problem żeby dobrać sukienkę córce...jeździmy od sklepu do sklepu jak od Annasza do Kajfasza i wszędzie odsyłają nas z kwitkiem...a przecież Poznań to duże miasto i nie powinno być problemu z dopasowaniem sukienki...

namok

Posty: 10

 
Sukienek to trochę w garderobie mam. Wiadomo jak to jest, kupuje się konkretną kreację na konkretne wyjście, a potem już drugi raz się jej nie zakłada. Tak już mam i koniec. Dlatego kolekcja jest dość duża. Mąż się na to denerwuje regularnie. :P

labuh

Posty: 11